قیمت کشمش بی دانه سفید ملکان تبریز

قیمت کشمش بی دانه سفید ملکان تبریز که از انواع کشمش بوده و از مصرف بالا و قیمت مناسب برخورداراست. برای اطلاع از قیمت کشمش بیدانه با ما در ارتباط باشید.

قیمت کشمش بی دانه

از محققان، انگور دنیای قدیم، ویتیس وینیفرا که ما در اکثر تولید انگورهای انگور یا تاک در قسمتهای مرکزی فلات ایران کشت می شود و به گواه بسیاری فعلی مورد استفاده قرار می دهیم، از ایران به وجود آمده است. انگور از جمله محصولاتی است که هم نمونه اهلی و هم نمونه وحشی و جنگلی آن موجود است که از این نوع انگورها برای اصلاح نژادی استفاده فراوانی می شود.

از انگور محصولات زیادی بدست می آید که مهمترین آن کشمش است که یکی از انواع کشمش که در ملکان تولید می شود، کشمش بی دانه ملکان می باشد. ملکان یکی از شهرهای آذربایجان ایران است که زمینهای مستعدی برای تولید انواع انگور و کشمش دارد. از بیشترین تولیدات کشمش ملکان می توان به انواع کشمش انگوری و بی دانه اشاره کرد که از مصرف بالایی برخوردار است.

راههای ارتباطی با ما:

سید امیر رسولی

amir_rasouli200814@yahoo.com

09123483002

0 پاسخ

تعقیب

  1. […] تولید کننده این نوع کشمش می باشد. کشمش پلویی از کشمش بیدانه تشکیل شده که این نوع کشمش از دانه های گرد و کوچک تشکیل […]

  2. […] سفید بیدانه به دست می‌آید بیشتر از بقیه است. انگور کشمش بی دانه قرمز میزان تولید اش کم است و بیشتر به صورت انگور، تازه […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید