صادرات انواع کشمش انگوری به روسیه

صادرات انواع کشمش انگوری به روسیه که یکی از بهترین انواع کشمش مصرفی در روسیه می باشد با ما به عنوان کارشناس فروش انواع کشمش در ارتباط باشید.

صادرات کشمش به روسیه

کشمش از جمله محصولات کشاورزی است که در مناطق سردسیر کمتر تولید می شود. کشمش به روشهای گوناگون تولید می شود که می توان به روش های تولید کشمش در آفتاب، سایه، و یا از طریق تیزابی را نام برد. کشمش در ایران از صادرات بالایی برخوردار است و اکثر تولید کنندگان، تمایل به صادرات کشمش به بازارهای خارجی را دارند. یکی از این کشورها، کشور روسیه است که مقادیر زیادی از کشمش را وارد می کند.

روسیه کشور مناسبی برای صادرات کشمش است؟

روسیه از کشورهای همسایه ایران است که مرز مشترک بزرگی دارد. از زمانی که شوری سابق تجزیه شد کشورهای زیادی به همسایگان ایران اضافه گردید که از لحاظ سلیقه مصرفی با ایران همسان هستند. این کشورها نیز مانند ایران از تولید کنندگان کشمش بحساب می آیند و خرید روسیه از این کشورها به دلیل هزینه حمل پایین به صرفه است اما کیفیتی که کشمش های ایرانی دارند قابل مقایسه با این کشورها نیست به همین علت کشور روسیه با قیمت بالتر حاضر است تا انواع کشمش ایرانی را خرید کند. میزان واردات کشمش روسیه از ایران گواه این نظریه است، به همین علت بازار روسیه با توجه به پتانسیل بالایی که دارد برای صادرات انواع کشمش ایرانی مناسب است.
راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
amir_rasouli200814@yahoo.com
09123483002

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید