صادرات کشمش انگوری با انواع مختلف

صادرات کشمش انگوری با انواع مختلف ایران چرا بیشترین مقدار را به خود اختصاص داده؟ با توجه به رقابت در بازار کشمش، آیا می توان انواع کشمش را صادر کرد؟
صادرات انواع کشمش انگوری

صادرات از مواردی است که هر تولید کنندای آرزوی آن را دارد تا کالای خود را جهانی کند، از طرفی با افزایش صادرات هم به رشد اقتصادی کشور کمک می‌شود و هم باعث درامد بالا برای تولید کننده می شود.
آنچه در امر صادرات اهمیت دارد این است که کارت صادرات کار راحتی نیست چنانچه بسیاری از بزرگان در این اند ناموفق بودند این سوال پیش می‌آید که چه کار کنیم تا بتوانیم کالای خود را به کشورهای دیگر صادر کنیم؟
کشمش از کالاهایی است که در صادرات رتبه دوم را پس از پسته دارد و این باعث شده تا رقابت در صادرات کشمش زیاد باشد به همین جهت برای این امر باید به مواردی توجه ویژه شود.

ویژگی انواع کشمش انگوری صادراتی

کشمش انگوری در ایران از معروفیت خاصی برخوردار انفجار خارجی دوست دارند تا کشمش و انگور ایران را به کشور خود وارد کند. برای صادرات کشمش انگوری باید به چند مورد توجه کرد:
• قیمت کشمش انگوری
• کیفیت کشمش انگوری
• شناخت بازارهای خارجی
• استفاده از کارشناسان مجرب در امر فروش و بازاریابی
فروش کشمش در درجات مختلف بر اساس شرایط مصرفی کشور قصد. این بدان معناست که هر کشوری یک نوع کشمش را مصرف می کنند، به عنوان مثال سلیقه مصرفی مردم عراق با امارات یا روسیه متفاوت است پس باید با شناخت از بازار کشور مقصد، کشمش صادراتی را انتخاب کنیم.

راه های ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
تلفن:02166887973
مبایل:09123483002
09214019271
amir_rasouli200814@yahoo.com

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید