خرید کشمش صادراتی ایرانی ملایر و ملکان

خرید کشمش صادراتی ایرانی ملایر و ملکان به افرادی که در امر صادرات فعالند پیشنهاد می گردد کشمش صادراتی از لحاظ کیفیت دارای برتری هایی است که به آن پرداختیم.

خرید کشمش ایرانی صادراتی ملایر و ملکان

ملایر و ملکان که به ترتیب جزو استانهای آذربایجان شرقی و همدان می باشند از مهمترین مراکز پرورش انواع انگور می باشند. دو منطقه فوق از لحاظ موقعیت مکانی و جغرافیایی بسیار مناسب برای کشت انگور و تولید فراوردهای انگور مانند شیره انگور، روغن هسته انگور و کشمش می باشد که کشمش نسبت به سایر محصولات انگور از متقاضیان خارجی بیشتری برخوردار است و به همین علت خرید و فروش کشمش از موقعیت استراتژیک اقتصادی مهمی برای کشور ما برخوردار است و دولت مردان اقتصادی ما به کشمش اهمیت بیشتری می دهند.

خرید کشمش صادراتی ایرانی

با توجه به امتیازاتی که دولت برای صادرات کشمش قائل شده بسیاری از افراد به این تجارت رو آورده اند اما این تجارت برای افرادی که به نحوی با این دو شهر در ارتباط هستند بهتر است. به عنوان مثال افرادی که اهل ملایر و یا ملکان هستند امکان تولید کشمش و یا خرید کشمش ارزانتر این دو منطقه، برای آنها بسیار آسانتر بوده و راحتر می توانند به صادرات کشمش بپردازند چون با خصوصیات کشمش منطقه خود واقف بوده و با قیمت پایین تری می توانند کشمش را به کشورهای دیگر صادر کنند. برای نمونه صادرات کشمش ملکان برای افراد آذربایجان شرقی به ترکیه بسیار به صرفه تر است چون هم از لحاظ زبان با ترکیه مشترکاتی دارند و هم از لحاظ مسافت در نزدیکی ترکیه قرار دارند.

خصوصیات کشمش صادراتی

کشمش صادراتی بسته به نوع کشمش و منطقه ای که کشمش به آنجا صادر خواهد شد متفاوت است. خرید کشمش صادراتی بازرگانان عراق با عربستان متفاوت است و روسیه با اماراتف به همین جهت باید نیازهای این مناطق شناخته شود و براساس نیاز هر منطقه کشمش بسته بندی شود. کشمش برای مصارف داخلی تا 4 درجه تعیین کیفیت می شود چون مصارف گوناگون زیادی دارد اما خرید کشمش صادراتی توسط خارجیها نهایتا تا 3 درجه، کشمش اعلا، کشمش درجه 1 و کشمش درجه 2 قابل فروش است.

کشمش اعلا از لحاظ میزان مواد خارجی موجود در کشمش، تعداد کشمش دم دار، کشمش له شدهف کشمش شکرک زده و چوب کشمش باید صفر درصد باشد اما کشمش درجه یک و کشمش درجه دو به نسبت این مواد متغیر است. کشمش درجه 1 از لحاظ موجودی کشمش آسیب دیده، کشمش دم دار، کشمش شکرک زده بین یک الی دو عدد ایرادی ندارد اما نباید کشمش له شده و یا چوب خشک در آن موجود باشد. در کشمش درجه دو نیز 3 عدد کشمش آسیب دیده، 2 عدد کشمش آفت زده،ماده خارجی موجود در بسته 100 گرمی کشمش، مانند شن و ماسه به اندازه 1 درصد، کشمش دم دار به میزان 3 درصد، و میزان چوب کشمش موجو در بسته 3 درصد از ویژگی های کشمش درجه 2 می باشد.

راه های ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
09214019271
raiasinsco84@yahoo.com
www.arianraisins.ir

۵.۰
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید