قیمت کشمش انگوری

قیمت کشمش انگوری صادراتی

برای اطلاع از قیمت کشمش انگوری صادراتی باید به کجا مراجعه کنیم؟ کشمش طلایی صادراتی درجه یک کدام شهر از کیفیت لازم برای صادرات کشمش مناسب است. کشمش انگوری چیست و قیمت روز چند است؟

کشمش از محصولات صادراتی محسوب می شود که در رده دوم صادراتی در کشور برخوردار است اما میزان صادرات انواع کشمش انگوری با هم متفاوت می باشد. کشمش انگوری، آفتابی و تیزابی از رقم بیشتری در صادرات کشمش برخوردار هستند.
از متغیرهای مهم در میزان صادرات کشمش انگوری، قیمت کشمش است. هر چه قیمت کشمش انگوری بر اساس کیفیت و درجه کشمش مناسب تر باشد میزان صادرات آن هم بیشتر می شود.

قیمت کشمش ملکان

قیمت کشمش ملکان

شرایط تعیین قیمت کشمش انگوری صادراتی

1- میزان کشمش خریداری شده
2- کشمش فله ای یا بسته بندی باشد.
3- قیمت دلار
4- درجه و کیفیت کشمش
5- کشور مقصد برای صادرات

کشمش انگوری کدام شهر برای صادرات مناسب است؟

کشمش ایران همیشه از کیفیت بالایی برخوردار بوده اما کشمش انگوری برخی شهرها نسبت به برخی دیگر از کیفیت بهتری برخوردار هستند. از شهرهایی که در تولید کشمش انگوری شهره هستند می توان ملکان، قزوین، مراغه، کاشمر و تبریز را نام برد.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

۵.۰
0 پاسخ

تعقیب

  1. […] نمی توان قیمت ثابتی را اعلام کرد اما برای اطلاع از پایه قیمت کشمش انگوری که برای فروش عمده وجود دارد را در زیر می گوییم. باید […]

  2. […] ایرانی به کشور آلمان به دلیل اروپایی بودن آلمان با قیمت صادراتی کشمش به کشورهای غیر اروپایی متفاوت است که علت آن را بیان می […]

  3. […] را طی کرده است که به آن می پردازیم اما برای اطلاع از قیمت کشمش انگوری با ما در ارتباط […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید