قیمت کشمش تیزابی درجه یک ایران

کشمش تیزابی ایران از بهترین انواع کشمش محسوب می شود که از درجه بندی 1 الی 3 تشکیل شده است. قیمت کشمش تیزابی درجه یک نسبت به انواع دیگر کشمش تیزابی از قیمت گرانتری برخوردار است که به آن اشاره می کنیم.

قیمت کشمش تیزابی درجه یک ایران

کشمش تیزابی در ایران از انواع کالاهای غذایی است که به میزان انبوهی تولید می شود. این کشمش در مناطق مختلف ایران مانند ملایر و ملکان از محبوبیت بیشتری برخوردار است. سایر مناطق ایران مانند کاشمر و تبریز نیز انواع کشمش را تولید می کنند اما ملایر و ملکان از لحاظ کیفیت برتر از سایر مناطق ذکر شده هستند همانطور که کیفیت کشمش آفتابی و یا کشمش مویز کاشمر نسبت به ملکان و ملایر برتر است.

مشخصات کشمش تیزابی درجه 1

کشمش تیزابی با خشک شدن انگور با محلول تیزاب بدست می آید و این محلول با ترکیبات گوناگون بدست می آید. این محلولها به محلول تیزاب گرم، سرد و امولسیون نامیده می شود که هر کدام از این مواد کیفیت خاص خود را به کشمش می دهد. تیزاب سرد به کشمش رنگ سبز می دهد و تیزاب گرم رنگ تیره تر که هر کدام از این روشها بسته به نیاز مشتریان که چه نوع کشمشی را بیشتر تقاضا دارند استفاده می گردد. کشمش تیزابی درجه 1 دارای مشخصاتی یکدستی است. این بدان معناست که کشمش تیزابی درجه 1 نباید هیچ کدام از مواردی نظیر شکرک زدگی، آفت زده گی، کشمش دم دار و چوب کشمش و همچنین کشمش له شده را به هیچ عنوان در خود نداشته باشد. کشمش تیزابی درجه 1 نیز از لحاظ اندازه نیز یکدست هستند و همگی به یک اندازه هستند به دلیل همین خواص است که قیمت کشمش تیزابی درجه 1 از سایر کشمشهای تیزابی گرانتر است.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
amir_rasouli200814@yahoo.com
09123483002

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید