قیمت کشمش تیزابی

قیمت کشمش تیزابی درجه یک ایران

کشمش تیزابی ایران از بهترین انواع کشمش محسوب می شود که از درجه بندی 1 الی 3 تشکیل شده است. قیمت کشمش تیزابی درجه یک نسبت به انواع دیگر کشمش تیزابی از قیمت گرانتری برخوردار است که به آن اشاره می کنیم.

معرفی کشمش تیزابی

کشمش تیزابی در ایران از انواع کالاهای غذایی است که به میزان انبوهی تولید می شود. این کشمش در مناطق مختلف ایران مانند ملایر و ملکان از محبوبیت بیشتری برخوردار است. سایر مناطق ایران مانند کاشمر و تبریز نیز انواع کشمش را تولید می کنند اما ملایر و ملکان از لحاظ کیفیت برتر از سایر مناطق ذکر شده هستند همانطور که کیفیت کشمش آفتابی و یا کشمش مویز کاشمر نسبت به ملکان و ملایر برتر است.

مشخصات کشمش تیزابی درجه 1

کشمش تیزابی با خشک شدن انگور با محلول تیزاب بدست می آید و این محلول با ترکیبات گوناگون بدست می آید. این محلولها به محلول تیزاب گرم، سرد و امولسیون نامیده می شود که هر کدام از این مواد کیفیت خاص خود را به کشمش می دهد. تیزاب سرد به کشمش رنگ سبز می دهد و تیزاب گرم رنگ تیره تر که هر کدام از این روشها بسته به نیاز مشتریان که چه نوع کشمشی را بیشتر تقاضا دارند استفاده می گردد. کشمش تیزابی درجه 1 دارای مشخصاتی یکدستی است.

این بدان معناست که کشمش تیزابی درجه 1 نباید هیچ کدام از مواردی نظیر شکرک زدگی، آفت زده گی، کشمش دم دار و چوب کشمش و همچنین کشمش له شده را به هیچ عنوان در خود نداشته باشد. کشمش تیزابی درجه 1 نیز از لحاظ اندازه نیز یکدست هستند و همگی به یک اندازه هستند به دلیل همین خواص است که قیمت کشمش تیزابی درجه 1 از سایر کشمشهای تیزابی گرانتر است.

قیمت کشمش تیزابی

کشمش تیزابی دو نوع است که یکی از خاص ترین آنها کشمش طلایی است. بهترین کشمش طلایی که برای صادرات اهمیت فراوانی دارد کشمش طلایی ملکان است. کشورهایی نظیر عراق که کشمش تیزابی ممتاز را نمی خرند از کشمش ملایر استفاده می کنند. قیمت کشمش تیزابی ملایر هم ارزان است و هم از نظر کیفیت نسبت به کشمش تاکستان خوش طعم تر است.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

۵.۰
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید