قیمت خرید کشمش تیزابی

چرا در خرید کشمش تیزابی و انواع کشمش ایرانی قیمت خرید کشمش از اهمیت ویژه ای برخوردار است؟ در خرید کشمش کیفیت کشمش مهمتر است یا قیمت کشمش؟

قیمت خرید کشمش تیزابی

کشمش که از انگور ساخته می شود به چند روش تهیه می گردد:
* روش آفتابی که برای خشک کردن از نور و گرمای خورشید استفاده می شود.
* روش تیزابی که از مایه تیزاب برای ساخت کشمش استفاده می گردند.
این دو روش از روش های اصلی در تولید کشمش می باشد و روش‌های دیگر زیرمجموعه روشهای نامبرده می باشد. به عنوان نمونه در تولید کشمش به روش انگوری جدا از مایع تیزاب از دود گوگل برای شفافیت کشمش استفاده می گردد. کشمش آفتابی از لحاظ مزه و طعم بسیار خوش طعم تر و خوشمزه تر از کشمش تیزابی و انگوری است چون به روش طبیعی درست شده است اما مشکلی که در این روش وجود دارد زمانبر بودن پروسه تولید می باشد که در حجم انبوه اقتصادی نیست.
یکی از سوالاتی که در خرید کشمش مهم است قیمت و کیفیت کشمش است اما بر اساس نوع کاربرد آنها این دو عامل از اهمیت کمتر و بیشتر برخوردار هستند. با توجه به اینکه کشمش ایران از لحاظ کیفیت مورد تایید دنیا ست به همین جهت قیمت نقش اساسی تری را در میزان خرید کشمش بازی می کند که البته این موضوع در کشورهای دیگر از اهمیت کمتری برخوردار است. این بدان معناست که در برخی کشورها و مناطق داخلی کیفیت مهمتر است و در برخی جاها قیمت.

قیمت کشمش مهمتر است یا کیفیت کشمش؟

برای جواب دادن به این سوال باید به این پرسش جواب دهیم که کشمش را برای چه کاری می خواهیم بخریم یا مورد استفاده قرار دهیم. مثلا اگر کشمش رو برای تهیه الکل بخواهیم کیفیت اهمیت ندارد و از ضایعات کشمش نیز می توان به هدف خود رسید، به همین جهت در این مورد قیمت اهمیت پیدا می کند اما اگر بخواهیم از کشمش برای کاربرد در انواع غذاها استفاده کنیم در آن صورت کیفیت کشمش از اهمیت بیشتری برخوردار می شود یا اگر بخواهیم کشمش را برای کارخانجات کیک و کلوچه خریداری کنیم نوع کیفیت متفاوت می شود و در این گونه موارد هر دو مورد قیمت و کیفیت اهمیت خواهند داشت.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
amir_rasouli200814@yahoo.com
09123483002

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید