کشمش سیاه ارزان ابهر

آیا کشمش سیاه در تمام فصول سال یافت می شود؟ آیا انواع کشمش ارزان در ابهر تولید می شود؟ برای خرید کشمش ابهر به کجا باید مراجعه کرد؟

کشمش سیاه ارزان ابهر

همانطور که از نام کشمش سیاه پیداست دارای رنگ سیاه می باشد و از اندازه بزرگتری نسبت به سایر کشمش ها برخوردار است. کشمش سیاه از نوع کشمش هسته دار بوده که دلیلش، تولید این نوع کشمش از انگور سیاه است. انگور سیاه از گران قیمت ترین انواع انگور است که سود خوبی برای تولید کننده آن دارد به همین علت میزان کمی از آن به کشمش تبدیل می شود. تولید کم کشمش سیاه باعث شده تا کشمش سیاه قیمت گرانی داشته و در زمانهای خاص برای فروش پیدا شود مگر این که از طریق واردات، نیاز داخلی تامین گردد. کشمش سیاه بیشتر در شهریور و مهر ماه هر سال پیدا می شود و در بقیه سال کمیاب بوده و اگر هم باشد از قیمت بالایی برخوردار است. این موضوع برای خرید انبوه کشمش سیاه می باشد نه برای خریدهای کوچک.
یکی از سئوال هایی که می شود این است که آیا کشمش ارزان برای ابهر است و اگر هست دلیلش چیست؟ باید بگوییم ابهر از شهرهایی است که باغداران زیادی را در خود جای داده که انواع انگور را کشت می کنند اما دلیل ارزان تر بودن قیمت کشمش ابهر، میزان تولید انبوه کشمش در این منطقه است و به دلیل حجم گسترده ای از کشمش که در این شهر معامله می شود قیمت انواع کشمش، از جمله کشمش سیاه به نسبت بقیه شهرها ارزان تر می باشد.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
amir_rasouli200814@yahoo.com
09123483002

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید