صادرات کشمش به عراق

صادرات انواع کشمش به عراق

صادرات کشمش به عراق چه مسیری دارد؟ چه نوع کشمش برای صادرات به عراق مناسب می باشد؟ عراق کلیدی ترین شریک تجاری ایران است، به همین جهت راجع به قیمت صادراتی انواع کشمش خوب برای عراق بحث می کنیم.

سایت کشمش

صادرات همیشه نزد تولید کنندگان کشمش کار سختی بوده و نتیجه گرفتن در آن کار بسیار مشکلی است به همین علت بسیاری از تولید کنندگان این هزینه ها را متقبل نمی شوند. یکی از کشورهایی که کشمش ایران به آنجا صادر می شود کشور عراق می باشد. کشور عراق به دلایل سیاسی و فرهنگی، محصولات زیادی به این کشور صادر می شود که کشمش نیز یکی از انواع آنهاست.

کشمش طلایی ایران

کشمش طلایی ایران

چگونه انواع کشمش را صادر کنیم؟

برای صادرات کشمش، کم هزینه ترین راه داشتن یک سایت قوی می باشد تا بتوانیم خود خود را جهانی کنیم.
بعد از پیدا شدن مشتری خارجی و تماس با مشتری، قیمت اعلام شده و نمونه بار برای خریدار ارسال می گردد.
اگر کیفیت کشمش تایید شد، پیش فاکتور صادر شده و کالا بر اساس قیمت در تاریخ پیش فاکتور اعلام می گردد.

مبلغ پیش فاکتور بر اساس توافقات دریافت می شود اما معمولا نیمی از مبلغ دریافت می شود و زمانی که کالا به مشتری تحول شد مابقی مبلغ دریافت می شود اما بهترین روش دریافت کل پول به صورت نقدی می باشد.
چهار مرحله فوق از اصلی ترین مراحل صادرات می باشد و مابقی فعالیت های مربوط به صادرات از قبیل تعرفه های گمرکی و نحوه و مکان تحویل در حین کار انجام می پذیرد. بر اساس میزان صادرات کشمش اعلام شده از طرف گمرکات کشور اکثر انواع کشمشی که به این کشور صادر شده از انواع کشمش درجه 2 و 3 می باشد که دلیل آن نوع فرهنگ مصرفی در عراق است.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

۵.۰
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید