کشمش بیدانه

فروش انواع کشمش بیدانه

کشمش بی دانه در چند نوع تولید می شود؟ کدام یک از انواع کشمش بیدانه بیشترین تولید را داشته و چگونه به فروش میرود؟فروش کشمش بیدانه

در ایران انگور با نام های مختلف شناخته می شود که در برخی مناطق ایران مانده آذربایجان این نام ها از تعداد بیشتری برخوردار است به همین علت نوع کشمشی که از این انگورها ساخته می شود از نامهای متفاوتی برخوردار است. یکی از انواع کشمش بیدانه که میزان تولید آن نسبت به سایر کشمشها تقریبا دو برابر است، انواع کشمش بیدانه نام دارد.

انواع کشمش بیدانه

کشمش بی دانه به سه دسته تقسیم می شود کشمش بیدانه سفید، قرمز و کشمش بی دانه لعل سیاه. در بین این سه نوع کشمش، کشمشی که از انگور سفید بیدانه به دست می‌آید بیشتر از بقیه است. انگور کشمش بی دانه قرمز میزان تولید اش کم است و بیشتر به صورت انگور، تازه خوری می شود و در صورتی که به کشمش تبدیل شود به دلیل میزان کمی که دارد بصورت داخلی به فروش می رود. کشمشی که از انگور لعل سیاه به دست می آید نسبت به دو مورد قبلی چند کمتر است و همانطور که از نامش پیداست این نوع انگور از انواع انگوری است که ارقام آن از دانه های سیاه و زیبا تشکیل شده که بیشتر به صورت تازه خوری مصرف شده و کمتر به کشمش تبدیل می شود.

راه های ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
amir_rasouli200814@yahoo.com

2 پاسخ

پیگیری‌ها

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید