خرید کشمش تیزابی از بازار ایران

خرید انواع کشمش تیزابی از بازار ایران

خرید کشمش از بازار ایران یکی از برنامه های تجاری وارد کنندگان کشمش در سرتاسر دنیا می باشد. انتخاب ایران به عنوان بازار هدف خرید انواع کشمش دلایلی دارد که به آن می پردازیم.خرید انواع کشمش تیزابی از بازار ایران

بر اساس آمار و ارقام ارائه شده از سوی مراکز معتبر آمار ایران، تولید کشمش در ایران به بیش از 180 هزار تن در سال می باشد و همین حجم بالای تولید باعث شده تا ایران جزو سه کشور برتر تولید کشمش در دنیا باشد. ایران بعد از آمریکا و ترکیه سومین کشور بزرگ دنیا در کشت انگور و تولید کشمش می باشد.

از باغات ایران حدود 3 میلیوت تن انگور برداشت می شود که از این مقدار، 180 هزار تن به کشمش و مابقی به شکل تازه خوری و فراوردهای انگور مانند شیره انگور، باسلوق، اتانول، آنتوسیانین، فراوردهای تخمیری و آبمیوه به فروش می رسد. از مهمترین انواع کشمش تولیدی در ایران که از فروش و صادرات بالایی برخوردار است می توان به کشمش تیزابی که با محلول تیزاب بدست می آید اشاره کرد. کشمش تیزابی در ایران از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و به همین علت در دنیا کشمش تیزابی و کشمش انگوری بسیار معروف است.

خرید انواع کشمش تیزابی

برای خرید مناسب کشمش تیزابی ابتدا باید مشخص شود که خرید به شکل عمده است یا خرده. اگر خرید خرده هدف باشد می توان با مراجعه به بازارهای محلی هر شهر کشمش خود را تهیه کرد اما برای خرید عمده کشمش تیزابی باید شهرها و تولیدکنندگانی که در این زمینه شهره هستند را شناسایی کرد. از مهمترین شهرهایی که در ایران به شهر کشمش معروف هستند باید نام ملکان، ملایر، کاشمر و تاکستان را برد. هر کدام از این شهرها کارخانجات زیادی را در خود جای داده اند که شناسایی همگی آنها کار بسیار مشکلی است چون تنها یافتن تولید کننده مهم نیست بلکه باید با تولید کنندگانی کار کرد که جدا از کیفیت و قیمت خوب بکار خود وارد و صادق باشند و بتوانند به تعهدات خود بدرستی عمل کنند. ما با در اختیار داشتن اطلاعات مهم در این زمینه می توانیم شما را یاری کنیم.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
amir_rasouli200814@yahoo.com
09123483002
09214019271

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید