قیمت کشمش شاهانی صادراتی کاشمر

قیمت کشمش شاهانی کاشمر که به منظور صادراتی تهیه می گردد بر اساس فصل خرید و فروش متفاوت بوده و برای این که از قیمت روز کشمش کاشمر مطلع شوید از کارشناسان ما مشاوره بگیرید.قیمت کشمش شاهانی صادراتی کاشمر

کشمش مویز یک نوع کشمش هسته دار است که از انواع انگور شاهانی گرفته می شود. کشمش حاصل از انگور شاهانی به کشمش شاهانی نیز معروف است. قیمت این نوع کشمش به دلیل خواص منحصر به فردی که دارد و از طرفی نسبت به سایر انواع کشمش کمیاب تر است از قیمت بالاتری برخوردار می باشد. کاشمر از شهرهایی است که از قدیم در زمینه تولیدات محصولات کشاورزی، خصوصا انواع کشمش شهره است انواع کشمش شاهانی را در اندازه های فراوان تولید می کند.

کشمش شاهانی در همه فصول به میزان عمده یافت نمی شود که دلیلش کمتر تولید شدن کشمش مویز نسبت به سایر کشمش هاست. این نوع کشمش چون از انگور سیاه تهیه می شود، بیشتر به شکل انگور تازه مصرف و کمتر به شکل کشمش تبدیل می شود به همین علت برای خرید عمده کشمش شاهانی بهترین زمان خرید کشمش برای صادرات، اواسط تابستان، حدودا مرداد ماه تا اواسط پاییز می باشد. در این فاصله زمانی قیمت کشمش پایین تر بوده و می توان خرید را انجام داد و در موقع کمیابی کشمش آن را فروخت.

راه های ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
09214019271
amir_rasouli200814@yahoo.com

۵.۰
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید