بازار خرید و فروش کشمش

بازار خرید و فروش انواع کشمش ایران

بازار خرید و فروش کشمش در انواع مختلف در ایران از رقابت بالایی برخوردار است به همین جهت برای ورود به بازار خرید و فروش کشمش باید بازار کشمش را شناخت تا متضرر نشویم.مهمترین مرکز فروش به تاکستان، ملایر، بناب و ملکان اختصاص دارد.

در تجارت برای این که وارد بازار خرید و فروش بشویم باید با اطلاعات کامل وارد بازار شد چون در غیر اینصورت با مشکل برخورد خواهیم کرد.
در تجارت هر زمانی قصد ورود به بازار خرید و فروش را داریم باید در ابتدا بازار کالای مورد نظر را بشناسیم و اطلاعات ما کامل باشد چون در غیر اینصورت متضرر خواهیم شد. کشمش از کالاهایی است که از وضعیت رقابتی بالایی در داخل برخوردار نیست که دلیلش فروش پایین داخلی است اما بازار خارجی از رقابت بالایی برخوردار است به همین جهت باید با دقت کامل وارد بازار کشمش شویم.

بازار خرید و فروش کشمش

در بازار داخلی بیشترین مصرف کشمش، کشمش مویز، بیدانه، کشمش پلویی و انواع کشمش تیزابی است اما در بازار صادراتی کشمش بیدانه و کشمش تیزابی از درخواست بیشتری برخوردار است. در بازار خرید و فروش کشمش، معاملات هم به صورت نقدی و هم اعتباری معامله می شود که نوع معاملات کشمش بسته به مشتری و میزان خرید و فروش متفاوت است. قیمت کشمش در زمانهای مختلف، متفاوت است، به عبارتی در پاییز به دلیل اوج تولید کشمش از قیمت کمتری برخوردار است و بهترین زمان است برای خرید انواع کشمش اما برای فروش صادراتی کشمش، زمان تاثیر زیادی بر قیمت ندارد و بیشتر قیمت ارز خارجی نقش اساسی را بازی می کند.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
amir_rasouli200814@yahoo.com
09123483002
09214019271

۵.۰
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید