قیمت کشمش مویز

قیمت کشمش مویز بدون هسته سیاه

قیمت کشمش مویز بدون هسته سیاه را چگونه و از کجا می توان خرید؟برای خرید کشمش مویز به بهترین قیمت، چه زمانی را پیشنهاد می کنید و از کجا بخریم؟

کشمش مویز از جمله انواع مختلف کشمش است که دارای اندازه بزرگ و هسته دار است اما کشمش مویز در انواع کشمش مویز بدون هسته نیز وجود دارد. این نوع کشمش از کشور افغانستان وارد ایران شده و از قیمت بالایی نیز نسبت به کشمش مویز ایران برخوردار است. با توجه به وارداتی بودن این نوع کشمش، بهترین زمان خرید کشمش مویز بدون هسته، یک ماه پس از برداشت انگور سیاه می باشد.

قیمت کشمش مویز

قیمت کشمش مویز

قیمت کشمش مویز

عده ای از کشاورزان قبل از برداشت انگور نیز تاکستانهای خود را با قیمت ارزان پیش فروش کرده و عده ای نیز با خرید آن کشمش مویز ارزان قیمت را تهیه می کنند و سود خوبی نیز نصیب آنها می شود. از مشکلاتی که در ایران وجود دارد و باعث شد تا قیمت انواع کشمش بالا باشد. از مهمترین دلایل آن قدیمی بودن دستگاه های تبدیل انگور به کشمش است که هزینه تمام شده را افزایش می دهد به همین علت قدرت رقابت صادرکنندگان کشمش و میزان صادرات کشمش ایرانی کاهش پیدا کرده است.

کشمش مویز

کشمش مویز

برای این که کشمش مویز بی هسته را با قیمت مناسب خریداری کنید باید از وارد کننده اصلی این نوع کشمش را خریداری کنید. ما به عنوان تولید کننده انواع کشمش مویز ایرانی و وارد کننده انواع کشمش مویز بدون هسته می توانیم شما را در خرید کشمش یاری کنیم.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

۵.۰
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید