فروش کشمش گوگردی

فروش انواع کشمش گوگردی ملکان

فروش کشمش ملکان از نوع گوگردی زمانی می تواند به راحتی انجام پذیرد که کلیه استانداردهای تولید کشمش گوگردی رعایت گردد. شرایط استانداردهای تولید انواع کشمش را در زیر شرح داده ایم.

فروش کشمش گوگردی

فروش انواع کشمش گوگردی ملکان

آنچه در فروش آسان مواد غذایی مانند کشمش بسیار تاثیرگذار است، کیفیت آن است. مصرف کنندگان همیشه نسبت به کیفیت مواد غذایی حساس هستند و حاضرند قیمت بالاتری را پرداخت کنند اما کیفیت بهتری را خریداری کنند. کشمش گوگردی که در ملکان جزو تولیدات انبوه این شهر محسوب می شود ابتدا با محلول تیزاب آغشته و سپس با دود گوگرد تدخین می گردد. استفاده از دود گوگرد باعث بهبود رنگ و کیفیت کشمش می گردد به همین جهت است که فروش صادراتی کشمش تیزابی و گوگردی به نسبت سایر کشمشها بالاتر است.

روش تولید کشمش گوگردی در ملکان

در تولید کشمش گوگردی بعد از خشک شدن دانه های انگور توسط ماده شیمیایی تیزاب، عملیات ضدعفونی، بوجاری، شستشو و سورت بندی انجام می گیرد اما در مرحله دود زدن کشمش باید کشمش را در اتاقک گوگرد که در ابعاد 240*240*220 سانتی متر با کف سیمانی و دیواره های آجری است قرار دهیم. این اتاقکها باید محل خروج آب و دستگاه تهویه هوا داشته باشند تا هم آب در مرحله شستشو و هو دود حاصل از سوختن گوگرد به راحتی خارج شود.

راه های ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
09214019271
amir_rasouli200814@yahoo.com

۵.۰
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید