صادرات انواع کشمش

صادرات انواع کشمش صادراتی ملایر

صادرات کشمش ملایر در انواع کیفیت مختلف از مشاغل شناخته شده در ایران است کهبه دلیل مشکلات عدیده ای که در زمینه صادرات کشمش ملایر وجود دارد باعث شده تا روند صادراتی کشمش نزولی بشود.

صادرات انواع کشمش

صادرات انواع کشمش صادراتی ملایر

کشمش که از انگور خشک شده بدست می آید جزو اقلام صادراتی مهم در ایران است که در این بین کشمش ملایر نقش مهمی را بعهده دارد. ملایر از لحاظ موقعیت کشاورزی شرایط بسیار ویژ های داشته اما به دلایل خاصی روند رشد نزولی را طی می کند.

مشکلات صادرات انواع کشمش ملایر

ملایر از شهرهای استان همدان و در مرز بین همدان و لرستان قرار دارد و همین موضوع باعث شده تا ملایر به یک شهر کشاورزی تبدیل شود. از مهمترین تولیدات این شهر می توان به کشمش اشاره کرد به طوری که بیش از 50 کارخانه تولید کشمش در این شهر در حال فعالیت هستند اما روند رشد تولید کشمش در این شهر رو به نزول است که دلیل آن مشکلات عمده ای است که کشاورزان آن در چند سال اخیر با آن رویرو هستند.

از مهمترین مشکلات می توان به کاهش صادرات کشمش در این منطقه اشاره کرد. کمبود آب و بکارگیری روشهای سنتی در تولید کشمش باعث شده تا کیفیت کشمش پایین و قیمت تمام شده کشمش بالا برود و همین عاملی شده در پایین آمدن قدرت رقابتی تولیدکنندگان ملایر در بازار جهانی. ما با بکارگیری جدیدترین ماشین آلات صنعتی تولید کشمش، توانسته ایم بهترین کشمش را با مناسب ترین قیمت در اختیار شما قرار دهیم.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
amir_rasouli200814@yahoo.com
09123483002
09214019271

۵.۰
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید