خرید کشمش انگوری

خرید انواع کشمش انگوری اعلا تبریز

خرید کشمش انگوری اعلا تبریز که از پر فروشترین و پر معامله ترین انواع کشمش به شمار می آید را میتوانید با تماس با ما بهترین کشمش انگوری را با قیمت مناسب خریداری نمایید.

خرید کشمش انگوری

خرید انواع کشمش انگوری اعلا تبریز

کشمش با سه نام کشمش انگوری، کشمش تیزابی و کشمش آفتابی در بازار ایران عرضه می گردد که دلیل نام های فوق، روش های متفاوت تولید کشمش می باشد. به عنوان مثال کشمش آفتابی در اثر تابش نور خورشید، کشمش تیزابی با محلول تیزاب و کشمش انگوری با ترکیبی از محلول تیزاب و دود گوگرد ساخته می شود.

خرید کشمش انگوری تبریز

کشمش انگوری بعد از عمل آوری اولیه برای درجه بندی آماده می گردد. کشمش انگوری در چهار درجه اعلا، درجه ۱، درجه۲ و کشمش درجه ۳ تقسیم بندی می شود و هر کدام از این انواع کشمش دارای مشخصات و قیمت خاص خود می باشد.

در کشمش انگوری اعلا هیچ کدام از مواد خارجی، شکرک زدگی، آفت زدگی، له شدگی کشمش، کشمش هسته دار و کشمش دم دار دیده نمی شود در صورتی که در مدلهای دیگر به نسبت درجه ای که کشمش دارد از این مواد در بسته های کشمش وجود دارد و بر اساس همین موارد درجه بندی می گردد.

با این توصیفات باید برای خرید کشمش انگوری ابتدا باید نوع کشمش انگوری مشخص شده تا قیمت آن برای خرید کشمش تعیین گردد. ما می توانیم شما را در این راه یاری کنیم. با ما در تماس باشید.

راههای ارتباطی با ما:
پوریا اسدی
raisinsco84@yahoo.com
09214019271

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید