قیمت کشمش مویز

قیمت کشمش مویز ایرانی ارزان

قیمت کشمش مویز ارزان که یک نوع کشمش ایرانی محسوب می گردد در مقاطع مختلف زمانی متفاوت است. این اختلاف قیمت کشمش مویز با سایر کشمشها نظیر کشمش انگوری و کشمش تیزابی دلایلی دارد که بیان می کنیم.

قیمت کشمش مویز

قیمت کشمش مویز ایرانی ارزان

همانطور که همه ما می دانیم کشمش نیز در انواع مختلف تولید می شود که دلیل آن انواع مختلف انگور است. هر نوع انگور، یک نوع کشمش به ما می دهد اما بسته به جنس انگور، از کیفیتهای متفاوتی خواهند داشت.

قیمت کشمش مویز چرا گران است؟

کشمش مویز از دو نوع انگور به نامهای انگور فخری و انگور شاهانی تهیه می شود. این انگورها دارای دانه های قرمز و زرد و گرد است که بزرگ و بسیار خوش طعم است.

همین باعث شده تا این انگور جزو انگورهای گران قیمت بازار محسوب می شود و فروش آن به شکل تازه هم راحت و هم به صرفه تر است.

البته باید متذکر شد که قیمت کشمش مویز هم گران بوده و سود خوبی برای تولید کننده آن دارد اما اگر صرفه اقتصادی آن را در نظر بگیریم می بینیم که فروش انگور بهتر از فروش کشمش آن است.
منظور از صرفه اقتصادی در نظر گرفتن هزینه فرصت شامل قیمت زمان هدر رفته برای تهیه کشمش و پهره پولی است که بین دو تا سه ماه دیرتر بدست تولید کننده می رسد است.

قیمت کشمش مویز

قیمت کشمش مویز

موارد ذکر شده باعث می شود تا کشمش مویز کمتر تولید و انبار شود و بعد از فصل برداشت انگور، که شهریور و مهر ماه است با کمبود کشمش مویز رو به رو شویم و بعد از پایان فصل فروش کشمش نتوانیم تناژهای بالایی از کشمش مویز را تهیه کنیم، به همین علت برای خرید کشمش مویز ارزان قیمت باید قرارداد خرید را در فصل تولید بسته و در فواصل زمانی مختلف آن را تحویل بگیریم چون در غیر اینصورت باید با قیمتهای گران آن را تهیه کنیم.

راههای ارتباطی با ما:
پوریا اسدی
raisinsco84@yahoo.com
09214019271

۵.۰
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید