خرید و فروش کشمش انگوری و تیزابی

خرید و فروش کشمش انگوری و کشمش تیزابی

خرید و فروش کشمش در حجم های گوناگون انجام می گیرد. با توجه به این که طعم کشمش که تیزاب می خورد جالب نیست چرا بیشترین خرید و فروش کشمش متعلق به کشمش انگوری و تیزابی است؟

خرید و فروش کشمش انگوری و تیزابی

خرید و فروش کشمش انگوری و تیزابی

کشمش در انواع مختلف و در روشهای گوناگون تولید می شود که خوش طعم ترین انواع کشمش به کشمش آفتابی بدون روغن تعلق دارد. کشمش آفتابی چون در آفتاب و بدون دخالت هیچ گونه مواد خارجی درست می شود برای خوردن بهتر است. اما زمانی که به میزان فروش کشمش نظری می اندازیم می بینیم که میزان فروش کشمش تیزابی و کشمش انگوری با سایر انواع کشمش قابل مقایسه نیست.

دلیل میزان بالای خرید و فروش کشمش تیزابی و انگوری

کشمش انگوری و تیزابی هر دو با بکارگیری تیزاب تهیه می شوند و تنها تفاوتی که دارند در دخالت دود گوگرد در ساخت کشمش انگوری یا کشمش طلایی است. این ماده شیمیایی زمانی که به بدنه انگور تیزاب خورده اصابت می کند با فعل و انفعالاتی که به وجود می آید رنگ کشمش را زرد طلایی می کند. همین عامل یکی از دلایل فروش بالای کشمش انگوری است. از طرفی کشمش آفتابی زمانبر است و با این روش نمی توان پاسخگوی نیاز جامعه مصرفی کشمش بود، به همین علت است که تولیدکننده گان مجبور به بکارگیری محلولهایی هستند تا انگور را سریعتر به کشمش تبدیل کند.

راههای ارتباطی با ما:
پوریا اسدی
raisinsco84@yahoo.com
09214019271

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید