خرید کشمش پلویی

خرید کشمش پلویی ملکان ارزان درجه 2

خیرد کشمش پلویی درجه 2 از بهترین انواع خرید کشمش محسوب می شود. قیمت کشمش پلویی درجه 2 از به دلیل کیفیت بد ارزان نیست بلکه دلایل دیگری داشته که در زیر به آن می پردازیم.

خرید کشمش پلویی

خرید کشمش پلویی درجه 2 ارزان ملکان

بسیاری از مشتریان پسته به دنبال خرید کشمش درجه 1 یا به عبارتی کشمش اعلا هستند در صورتی که کشمش درجه 2 نیز دارای کیفیت بالایی است. آیتم هایی که در درجه کیفیتی کشمش تعیین کننده است در مقایسه بین کشمش درجه 1 و کشمش درجه 2 فاحش نیست و به آسانی می توان از آنها چشم پوشی کرد. این چشم پوشی باعث می شود که در خرید های عمده سود بیشتری ببریم.

ملکان که از شهرهای کوچک اما بزرگ در تولید کشمش است انواع مختلف کشمش را تولید می کند و ما می توانیم با مراجعه به تولید کنندگان این شهر هر نوع کشمشی که مورد نیازمان است را خرید کنیم. زمانی که برای خرید کشمش به کارخانه مراجعه کرده و از نزدیک کشمش را مشاهده می کنیم متوجه می شویم که در بسیاری از مواقع بیهوده در درجه 1 بودن کشمش پافشاری کرده ایم.

ویژگی های کشمش پلویی درجه 2

کشمش پلویی که از انواع کشمش بیدانه است را می توانیم در مدلهای مختلف پیدا کنیم. به عنوان مثال کشمش بیدانه به شکل طلایی، انگوری، پلویی و تیزابی تهیه می شود که هر کدام مصارف خود را دارند. کشمش بیدانه پلویی دارای رنگ قهوه ای بوده و از چثه ای کوچکی برخوردار است. کشمش پلویی درجه 2 از لحاظ ویژگی هایی که دارد با ویژگی های کشمش درجه یک، یک درصد تفاوت کیفیتی دارند. کشمش درجه 1 هیچ کدام از مواد خارجی، چوب، کشمش آفت زده و له شده را ندارد و کشمش درجه 2 این موارد را بین یک الی 2 درصد دارند که در حجم بالا قابل چشم پوشی است.

با توجه به دلایلی که در بالا اشاره شد خرید کشمش پلویی درجه 2 به صرفه بوده و می توانید آن را با قیمت ارزان از طریق بازرگانی ما خریداری کنید.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
raisinsco84@yahoo.com
09123483002
02166887973

0 پاسخ

تعقیب

  1. […] از نوع درجه یک باشد تا برای صادرات مناسب باشد. البته کشمش درجه ۲ و ۳ نیز برای صادرات استفاده می گردد، اما بیشترین فروش […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید