صادرات و فروش کشمش

صادرات و فروش کشمش انگوری و تیزابی

صادرات و فروش کشمش کدامیک از انواع کشمش انگوری و تیزابی بیشتر است؟ تفاوت کشمش انگوری و کشمش تیزابی در چیست؟ آیا در شکل ظاهری است یا در مزه و طعم کشمش؟

صادرات و فروش کشمش

صادرات و فروش کشمش انگوری و تیزابی

کشمش با تنوع انگور متنوع می شود و هر نوع انگور یک نوع کشمش را به ما می دهد اما در بین انواع کشمشها 4 نوع کشمش از طرفداران بیشتری برخوردار است.

  • کشمش انگوری
  • کشمش تیزابی
  • کشمش آفتابی
  • کشمش مویز
    در مقایسه بین این 4 مدل کشمش 2 نوع کشمش انگوری و تیزابی از صادرات و فروش بیشتری برخوردار است. وقتی دانه انگور آب خود را از دست می دهد دارای پوست چروکیده می شود و همین باعث ظاهر نازیبای آن می گردد به همین علت تولید کننده سعی می کند تا با استفاده از مواد خارجی ظاهر کشمش را رنگ و لعاب ببخشد. بهترین کار برای این کار بکار بردن تیزاب در تهیه کشمش است چون با این کار هم کشمش زیباتر می شود و هم خیلی سریعتر به کشمش دست پیدا می کنیم. برخی از شهرها مانند ملکان با اضافه کردن دود گوگرد به پوست رویه کشمش باعث شفاف تر شدن کشمش و فروش بیشتر آن می شود که به این نوع کشمش، کشمش انگوری می گویند.

مقایسه کشمش انگوری با کشمش تیزابی

این دو نوع کشمش از لحاظ نوع انگور کاربردی و روش تولید با هم مشابه هستند اما تنها تفاوت آنها در دود گوگردی است که به کشمش اضافه می شود و از طرفی همین دود گوگرد باعث بکار بردن تجهیزات و هزینه بیشتر می شود که در نهایت در قیمت آن اثر می گذارد.

راه های ارتباطی با ما:
پوریا اسدی
09214019271
raiasinsco84@yahoo.com

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید