فروش کشمش پلویی

فروش کشمش پلویی صادراتی ملکان

فروش کشمش پلویی صادراتی در ملکان از جمله معاملاتی است که از حجم زیادی برخوردار است. کشمش پلویی به چند روش تهیه می شود اما بهترین کشمش پلویی ویژگی هایی دارد که به آن اشاره می کنیم.

فروش کشمش پلویی

فروش کشمش پلویی صادراتی ملکان

کشمش پلویی از انگور بیدانه تهیه می شود و در بسیاری از غذاها مورد استفاده قرار می گیرد. کشمش پلویی دارای جثه کوچک و گرد بوده و در این نوع کشمش در ساخت انواع شیرینی جات نیز کاربرد دارد. ملکان که اکثر باغات انگوری خود را به کشت انگور بیدانه اختصاص داده به دلیل تقاضای بالایی است که کشمش پلویی دارد.

ویژگی های کشمش پلویی ملکان

بسیاری فکر می کنند که کشمش هر چه طلایی تر باشد برای استفاده بهتر است در صورتی که زمانی که کشمش طلایی می شود یعنی با دود گوگرد آغشته شده است و این طعم کشمش را از حالت طبیعی خارج می کند. کشمشی که برای استفاده در انواع پلو بکار می رود کشمش بیدانه است که به روش تیزابی و یا به روش آفتابی ساخته شده است. در این حالت کشمش به رنگ قهوه ای خرمایی تبدیل می شود که برای استفاده در پلو هم خوشمزه تر است و هم از لحاظ ظاهری بهتر است.

کشمش پلویی ملکان در دو نوع بسته بندی می شود که یک نوع آن برای صادرات و دیگری برای مصارف داخلی است. کشمشی که برای صادرات بسته بندی می شود بسته به محل ارسال متفاوت است. کشورهایی نظیر عراق و روسیه کشمش درجه 2 و 3 می برند و کشورهایی نظیر امارات و اروپا از کشمش پلویی درجه 1 استفاده می کنند.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
raisinsco84@yahoo.com
09123483002

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید