قیمت روز کشمش تیزابی

قیمت روز کشمش تیزابی بناب

قیمت روز کشمش تیزابی را از کجا می توان مطلع شد؟ آیا بناب مرکز بزرگ تولید انواع کشمش تیزابی درجه یک و درجه 2 است و می توان به قیمت پایین کشمش تیزابی را خرید؟

قیمت روز کشمش تیزابی

قیمت روز کشمش تیزابی بناب

برخی از محصولات مانند کشمش هستند که در تمامی سال قابل تهیه نیست. برخی از محصولات کشاورزی مانند خیار یا هنداونه را از طریق گل خانه ای در طی سال تولید می کنند و به همین علت در تمامی فصول سال می توان آنها را در دسترس داشت. انگور به دلیل حجیم بودن درختش نمی توان در گل خانه پرورش داد و اگر هم بشود آنقدر با هزینه بالا امکان پذیر می شود که برای تبدیل به کشمش صرفه اقتصادی ندارد.

اگر انگور را در سردخانه نگهداری کنیم هم خاصیت خود برای کشمش شدن را از دست می دهد پس کشمش با دور شدن از فصل برداشت انگور و تولید کشمش با افزایش قیمت روبرو می شود به همین جهت قیمت کشمش از یک دوره به بعد باید به روز باشد و برای فروش انواع کشمش تیزابی که به همراه کشمش انگوری و کشمش آفتابی بیشترین فروش را دارند باید از قیمت روز کشمش تیزابی مطلع بود.

بناب از شهرهای اقتصادی آذربایجان شرقی است و مساحت زیادی از باغات این شهر به کشت انگور و تولید انواع کشمش اختصاص یافته است خصوصا این که ملکان و بناب از لحاظ مسافت 10 کیلومتر بیشتر با هم فاصله ندارند و به نوعی با هم یکی هستند. بسیاری از کارخانجات ملکان که مرکز تولید کشمش تیزابی درجه یک است در مابین این دو شهر تاسیس شده اند به همین جهت برای اطلاع از قیمت روز کشمش تیزابی و سایر کشمشها می توانید با تماسهای به روز با ما از قیمت فروش کشمش تیزابی مطلع شوید.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
raisinsco84@yahoo.com
09123483002

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید