خرید و فروش کشمش تیزابی

خرید و فروش کشمش تیزابی در ایران

خرید و فروش کشمش تیزابی در کدام شهر ایران بیشتر صورت می گیرد؟ برای خرید کشمش تیزابی روش تشخیص و شناخت کشمش تیزابی از دیگر انواع کشمش چیست؟

خرید و فروش کشمش تیزابی

خرید و فروش کشمش تیزابی در ایران

کشمش به عنوان یکی از اقلام خشکبار از انواع انگور ساخته می شود به همین علت بسته به تنوع انگور، انواع کشمش تولید می شود. کشمش تیزابی یکی از انواع کشمش تولیدی از انگور است که با استفاده از مایع خوراکی تیزاب بدست می آید. این محلول باعث ایجاد شکافهایی در روی پوسته دانه های انگور شده و باعث می شود تا سریعتر آب داخل آن تبخیر و خشک گردد.

ایران از لحاظ تولید کشمش از برترینهای دنیاست و بعد از پسته رتبه دوم در صادرات انواع کشمش را به خود اختصاص داده  اما اگر بخواهیم کشمش تیزابی خود را برای مصرف داخل یا خارج بخریم باید تاجران و تولید کنندگان مطرح شهرهای تولید کشمش مانند ملایر، ملکان، کاشمر و تاکستان را بشناسیم تا بتوانیم خرید ارزان و خوبی را داشته باشیم.

روش تشخیص کشمش تیزابی

بسیاری از خریداران کشمش هستند که نمی توانند نوع کشمش را تشخیص دهند و به همین علت برخی مواقع در خریدهای خود دچار مشکل می شوند. برای این موضوع باید به این نکته توجه کرد که زمانی که کشمش به روش تیزابی تهیه می شود چون در این محلول از روغن خوراکی استفاده می شود بعد از خشک شدن انگور دانه های کشمش به رنگ زرد قهوه ای یا خرمایی تبدیل شده و رنگ روی کشمش به صورت چرب در می آید که ظاهر کشمش را جذاب تر می کند.

راه های ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
raiasinsco84@yahoo.com

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید