فروش کشمش آفتابی

فروش کشمش آفتابی تاکستان قزوین

فروش کشمش آفتابی تاکستان که در قزوین تولید می شود از جمله انواع کشمش می باشد که به طور طبیعی تولید می شود. تاکستان از مهمترین شهرهای ایران است که انواع کشمش آفتابی را در حجم انبوه به فروش می رساند.

کشمش یکی از کالاهای استراتژیک در اقتصاد ایران است که از صادرات بالایی نسبت به سایر اقلام ایرانی برخوردار است حال اگر بخواهیم کشمش را دسته بندی کنیم به طور کلی کشمش به دو دسته تقسیم می شود:

  • کشمش آفتابی
  • کشمش تیزابی
فروش کشمش آفتابی

فروش کشمش آفتابی تاکستان قزوین

چرا کشمش تاکستان گران است؟

مهمترین عامل در تولید کشمش آفتابی وجود آفتاب در منطقه ای است که کشمش در آن به عمل می آید. تاکستان از شهرهایی است که سرد سیر بوده و گرمای آن در فصل چیدن انگور و تهیه کشمش کم است به همین جهت کشمش آفتابی این منطقه با توجه به کیفیت بالای انگور این منطقه همیشه بالا بوده و در به همین جهت این نوع کشمش در این منطقه کمتر تولید می شود.

کشمش آفتابی تاکستان

کشمش آفتابی تاکستان

فروش کشمش آفتابی تاکستان

عنوانی که ما راجع به آن حرف زده ایم راجع به شهر قزوین است اما قزوین به خودی خود دارای کشمش نیست اما تاکستان که از شهرهای بزرگ انگور ایران است مرکز بزرگ کشمش و انگور ایران می باشد. فروش کشمش آفتابی در این منطقه از اهمیت فراوانی برخوردار است چون کشمش آفتابی ملایر و تاکستان، نه تنها در ایران بلکه در دنیا معروف است. کارخانه های بزرگی در تاکستان قزوین وجود دارد. قیمت کشمش آفتابی در تاکستان نیز نسبت به بقیه شهرهای کشمش خیز پایین تر است که عمده دلیل آن حجم بالای تولید است.

فروش کشمش آفتابی تاکستان قزوین

چرا کشمش آفتابی تاکستان

کشمش آفتابی تاکستان به دلیل اینکه بیشترین تولید را در زمینه کشمش آفتاب خشک دارد باعث شده تا به عنوان بهترین کشمش آفتابی صادراتی معرفی شود. تولید تصاعدی کشمش آفتابی در تاکستان باعث شده تا قیمت کشمش آفتابی نیز ارزانتر باشد به همین دلیل فروش کشمش آفتابی تاکستان حجم بالایی را به خود اختصاص داده است. آفتاب زیادی که در تاکستان وجود دارد باعث شده تا مزه کشمش آفتابی تاکستان مزه بسیار خوبی داشته باشد به همین دلیل است که صادرات کشمش آفتابی به تاکستان اختصاص دارد.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

۵.۰
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید