قیمت کشمش زرد طلایی صادراتی ملایر

قیمت کشمش زرد طلایی صادراتی را از کجا می توان مطلع شد؟ کشمش زرد در چند نوع و چند روش در ملایر تولید می شود؟

قیمت کشمش زرد طلایی صادراتی ملایر

قیمت کشمش زرد طلایی

کشمش از جمله موادی است که اگر بتوانیم در مصارف روزانه خود قرار دهیم می توانیم فواید زیادی را به بدن خود برسانیم. یکی از انواع کشمش که بسیار در منازل یافت می شود کشمش زرد طلایی می باشد.
معمولا وقتی نام کشمش برده می شود دو رنگ زرد و قهوه ای و برخی مواقع سیاه به ذهن ما خطور می کند. کشمش زرد به دلیل شکل و شمایلی که دارد متقاضیان زیادی دارد به همین جهت این نوع کشمش جزو تولیدات زیاد کارخانه دارها است.

خرید انواع کشمش زرد ملایر

اگر بخواهیم کشمش زرد یا کشمش طلایی را به منظور صادرات تهیه کنیم بهترین شهرهای ایران ملکان و ملایر می باشند که بیشترین و با کیفیت ترین کشمش زرد و طلایی را تولید می کنند.
برای این کار باید سر نخهای تولیدی در این شهرها را پیدا کنیم که کار مشکلی است و با توجه به هزینه بردار بودن این کار می توانید این کار را به ما سپرده تا در کمترین زمان و با بهترین قیمت، کشمش طلایی مورد نیاز شما را تامین کنیم.

قیمت کشمش زرد طلایی

کشمش طلایی براساس این که برای کدام شهر باشد دارای قیمتهای متفاوتی است. مثلا کشمش آذربایجان شرقی و غربی با کشمش ملایر و تاکستان تفاوت قیمت دارد و کشمش ملکان گران تر است که دلیل آن کیفیت بالای انگور و کشمش اذربایجان است.

کشمش طلایی درجه یک ملکان49/500 تومان هر کیلو
کشمش طلایی تاکستان درجه یک44/000 تومان هر کیلو
کشمش طلایی درجه یک ملایر42/000 تومان هر کیلو

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید