فروش کشمش طلایی

فروش کشمش طلایی ملکان درجه یک صادراتی

فروش کشمش طلایی ملکان درجه یک به چه دلایلی در کشورها بیشتر است؟ کشمش طلایی درجه یک دارای چه ویژگیهایی است که از حجم فروش بالایی برخوردار است؟ قیمت کشمش طلایی صادراتی به صورت عمده چقدر است؟

فروش کشمش طلایی ملکان درجه یک

کشمش طلایی همانطور که از نامش پیداست به این دلیل به کشمش طلایی نامیده می شود که به رنگ طلا بوده و زرد رنگ می باشد. کشمش طلایی از انگور بیدانه تهیه می شود که به روش تیزابی و با استفاده از دود گوگرد، به این شکل درمی آید. کشمش طلایی برخلاف کشمش تیزابی که تنها یک مرحله خشک شدن که تیزابی کردن دانه های انگور است، از یک مرحله دیگر نیز استفاده می شود. در این کشمش بعد از تیزاب زدن کشمش، در اتاقک گوگرد قرار داده می شود تا در مجاورت دود گوگرد به رنگ زرد تبدیل شود. هر چقدر این زمان بیشتر باشد زردی کشمش بیشتر می شود و چون هزینه بیشتری برای سوختن گوگرد مصرف می شود قیمت کشمش طلایی را بالا می برد.

قیمت کشمش طلایی

چه کشورهایی کشمش طلایی را می خرند؟

کشمش طلایی خاصیت صادراتی دارد و به همین جهت به صورت بسته بندی و در درجه یک تهیه می شود. وقتی به منطقه ملکان می رویم تنها نامی که در مورد کشمش می شنویم نام کشمش طلایی است. کشمش طلایی را در منطقه ملکان با نام سبزه یا کشمش انگوری می شناسند. فروش کشمش طلایی در منطقه ملکان اذربایجان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. کشورهایی که کشمش ملکان را می شناسند و راحت خرید می کنند، اسپانیا، آلمان، ایتالیا، امارات، قطر و عمان است. برخی مواقع فرانسه نیز خرید کشمش صادراتی را از ایران انجام می دهد.

کشمش طلایی صادراتی

قیمت کشمش طلایی درجه یک

درست است که بهترین کشمش طلایی به منطقه ملکان اختصاص دارد اما برخی مواقع قیمت کشمش طلایی این منطقه گران و برخی زمانها گرانترین کشمش طلایی را دارد. برای این که با قیمت روز کشمش طلایی آشنا شوید، بهترین کار تماس با ما است تا براساس تناژ درخواستی و کیفیت کشمش، قیمت را دریافت کنید.

تماس با ما

۵.۰
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
0 پاسخ

پیگیری‌ها

  1. […] خشک و آفتابی شهرت بیشتری دارد در صورتی که ملکان، در کشمش طلایی و ملایر در […]

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید