فروش کشمش مویز بی هسته افغانستان

فروش کشمش مویز بی هسته افغانستان

فروش کشمش مویز بی هسته به دلیل عدم تولید مویز بی هسته در ایران نسبت به کشمش مویز هسته دار کمتر یافت می شود. مویز بی هسته افغانستان چرا قیمت بالایی دارد؟

فروش کشمش مویز بی هسته افغانستان

فروش کشمش مویز بی هسته افغانستان

یکی از انواع کشمش که تولید می شود کشمش مویز است که این نوع کشمش در دو نوع کشمش مویز بی هسته و کشمش مویز هسته دار وجود دارد. کشمش مویز به دلیل خواص بهداشتی و درمانی زیادی که دارد مورد مصرف بالایی دارد. در این بین کشمش مویز بی هسته به دلیل این که از انگور خاصی تولید می شود که در ایران کشت نمی شود، نمی توانیم آنرا در داخل کشور خرید کنیم.

کشمش مویز بی هسته از یکی از ارقام انگور است که در افغانستان از تولید بالایی برخوردار است و به بسیاری از کشورها صادر می گردد. ایران به دلیل این که یکی از قطبهای اصلی کشمش در دنیا ست و از طرفی جزو بزرگترین کشورهای صادر کننده کشمش نیز محسوب می شود دولت برای حمایت از تولید کنندگان داخلی، واردات و فروش کشمش مویز بی هسته را ممنوع کرده و یک نوع کالای قاچاق به حساب می آید.

قاچاق بودن کشمش مویز بی هسته باعث شده تا عده ای با واردات و فروش قاچاق مویز بی هسته سودهای خوبی به جیب بزنند اما این مسئله هم وجود دارد که نمی توان حجم بالایی را معامله کرد که دلیل عمده آن کمبود فروش کشمش مویز بی هسته در ایران است. ما می توانیم این کشمش را بطور مستقیم از طریق افغانستان به کشورهای دیگر صادر کنیم که با تماس با ما از این امتیاز ما استفاده کنید.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
raisinsco84@yahoo.com
09123483002

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید