خرید کشمش تیزابی

خرید کشمش تیزابی صادراتی ملکان

خرید کشمش تیزابی صادراتی ملکان را چرا به خریداران و مصرف کنندگان عمده انواع کشمش پیشنهاد می کنیم؟ بهترین کشمش تیزابی ملکان چیست؟ بهترین قیمت کشمش تیزابی صادراتی چقدر است؟ کشمش تیزابی ملکان بهتر است یا تاکستان و ملایر؟

خرید کشمش تیزابی صادراتی ملکان

کشمش تیزابی که از 4 نوع کشمش اصلی است در دنیا به میزان فراوانی تولید می شود. کشمش تیزابی کاربردهای فراوانی دارد که بستگی به نوع کشمش دارد. یکی از سئوالاتی که ممکن است شما بخواهید بدانید این است که چرا کشمش تیزابی ملکان را به شما برای خرید پیشنهاد می دهیم.

کشمش تیزابی ملایر
ملکان که از شهرهای آذربایجان شرقی است که بسیار برای کشت انگور و کشمش مستعد است. اگر منطقه ای از لحاظ موقعیت جغرافیایی در منطقهای بین 34 تا 39 درجه قرار داشته باشد مکان مناسبی است برای کشت انگور که ملکان این ویژگی را دارد. البته باید منطقه فوق از لحاظ میزان سرما و گرما و رطوبت در حد استاندارد باشد. شرایط ذکر شده باعث می شود تا انگور از لحاظ نزادی و کیفیتی در سطح بالایی قرار گیرد و به همین علت است که خرید کشمش ملکان را به خریداران کشمش پیشنهاد می دهیم.

کشمش صادراتی بناب

بهترین انواع کشمش تیزابی

از بهترین انواع کشمش تیزابی تولید شده می توانیم به کشمش تیزابی بیدانه اشاره کنیم که ملکان در تولید این نوع کشمش شهرت جهانی دارد. کشمش بیدانه در ملکان با عناوین کشمش سلطانی و کشمش طلایی به فروش می رسد. کشمش تیزابی معمولی و طلایی هم داریم. کشمش طلایی بناب جزو بهترین کشمش های صادراتی است. کشمش آفتابی تاکستان و کشمش تیزابی ملایر نیز در رده بهترینهای کشمش صادراتی هستند. هر کدام از شهر همه انواع کشمش را دارند اما در این نوع کشمشها معروف هستند.

قیمت کشمش پلویی

قیمت کشمش تیزابی ملکان

  • کشمش تیزابی ممتاز سلطانی
  • کشمش تیزابی سلطانی درجه یک
  • کشمش تیزابی درجه 2
  • 19/000 تومان هر کیلوگرم
  • 18/000 تومان هر کیلوگرم
  • 16/000 تومان هر کیلوگرم

تماس با ما

۵.۰
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید