خرید کشمش تیزابی درجه 1 بناب

خرید کشمش تیزابی درجه 1 بناب

خرید کشمش تیزابی درجه 1 بناب بهتر است یا خرید کشمش تیزابی ملکان؟ چطور می توانیم کشمش تیزابی درجه 1 را از ظاهر آن تشخیص دهیم؟

خرید کشمش تیزابی درجه 1 بناب

خرید کشمش تیزابی درجه 1 بناب

کشمش تیزابی را می توانیم برای مصارف گوناگونی خرید کنیم. عده ای این کشمش را برای تهیه غذا یا شیرینی و کیک و کلوچه استفاده می کنند و عده ای برای مصارف روزانه مانند خوردن آن با چای از آن استفاده می کنند. کشمش تیزابی را می توانیم در درجات مختلف خریداری کنیم. کشمش تیزابی به سه درجه 1 تا 3 تقسیم بندی می شود که البته یک نوع کشمش تیزابی هم وجود دارد که ضایعات کشمش است که برای مصارف حیوانی بکار می رود.

بناب از شهرهایی است که کشمش تیزابی آن را همه افرادی که در کار فروش انبوه کشمش هستند می شناسند. در کنار بناب ملکان قرار دارد که این دو شهر در استان آذر بایجان شرقی به تولید انگور و کشمش معروف هستند.

کشمش تیزابی بناب بهتر است یا ملکان؟

بناب و ملکان از لحاظ مسافتی با هم فاصله 15 کیلومتری دارند و اغلب باغات این دو شهر با هم در هم آمیخته اند به همین جهت تشخیص این که کدام کشمش بناب است و کدام کشمش ملکان کاری است بس مشکل. از لحاظ کیفیتی نیز تفاوتی بین کشمش این دو شهر نیست چون از لحاظ جنس خاک و نوع آب و هوا کاملا شبیه هم هستند.

مورد دیگری که در خرید کشمش تیزابی درجه 1 مهم است روش تشخیص کشمش تیزابی درجه 1 از سایر کشمشهاست. کشمش تیزابی درجه 1 از لحاظ اندازه یکدست هستند و در بسته های کشمش شما نباید اثری از چوب، کشمش شکرک زده و یا آفت زده ببینید. از لحاظ رنگ نیز تیره تر هستند و هر چه رنگ کشمش تیزابی روشن تر باشد یعنی کیفیت پایین تری دارد.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
raisinsco84@yahoo.com
09123483002

۵.۰
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید