فروش کشمش تیزابی درجه 1 بناب

فروش کشمش تیزابی درجه 1 بناب

فروش کشمش تیزابی درجه 1 بناب از مواردی است که از میزان خرید و فروش بالایی برخوردار است که عمده دلیل آن را در زیر به آن می پردازیم.

فروش کشمش تیزابی درجه 1 بناب

فروش کشمش تیزابی درجه 1 بناب

کشمش تیزابی را همانطور که از نامش پیداست به کشمشی گفته می شود که در تهیه آن از تیزاب استفاده شده باشد. محلول تیزاب در گذشته از گیاهی به نام شغار تهیه می کردند اما امروزه از مواد شیمیایی بی کربنات سدیم و روغن خوراکی ساخته می شود.

این محلول باعث می شود تا انگور به سرعت رطوبت گیری شود اما در مزه آن تاثیر نامناسب می گذارد اما این تاثیر آنقدر نیست که باعث عدم مصرف شود. به دلیل سرعتی که تهیه کشمش تیزابی دارد باعث شده تا این محصول بیشتر از سایر انواع کشمش در دسترس باشد و از طرفی فروش بالایی هم دارد.

از انواع کشمش تیزابی می توانیم کشمش طلایی را نیز معرفی کنیم. تفاوتی که این کشمش با کشمش تیزابی دارد کاربرد دود گوگرد در تهیه این محصول است و رنگ طلایی است که این کشمش دارد. از لحاظ قیمتی نیز کشمش طلایی چند برابر کشمش تیزابی است.

کشمش تیزابی در درجات کیفی مختلف تهیه می شود که کشمش تیزابی درجه 1 یکی از انواع آن است. این کشمش از لحاظ ظاهری در دو نوع تیره و روشن وجود دارد که رنگ تیره آن گران تر از رنگ روشن است. کشمش تیزابی درجه 1 هم در رنگ روشن موجود است و هم در رنگ تیره. کشمش تیزابی درجه 1 هیچ گونه مواد اضافی و آفت زده گی ندارد و یکدست است.

بناب از شهرهای کشمش خیز ایران است که در مجاورت ملکان قرار گرفته است و به دلیل خاک سفیدی که این منطقه دارد کشمش تیزابی و طلایی با کیفیتی را به بازار عرضه می کند و به همین علت است که فروش بالایی را به خود اختصاص داده است.

راه های ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
raiasinsco84@yahoo.com

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید