خرید کشمش آفتابی ارزان ایرانی صادراتی

خرید کشمش آفتابی ارزان ایرانی صادراتی

خرید کشمش آفتابی ارزان ایرانی به مقصد صادراتی را می توانید با مشخص کردن منطقه ای که برای صادرات انتخاب شده است را از طریق مشاوره با ما انجام دهید.

خرید کشمش آفتابی ارزان ایرانی صادراتی

خرید کشمش آفتابی ارزان ایرانی صادراتی

کشمش آفتابی همان طور که از اسمش پیداست به کشمشی گفته می شود که در آفتاب و در برابر نور آفتاب خشک شده باشد. این نوع کشمش شاید از لحاظ مزه خوشمزه تر از انواع کشمش تیزابی و یا کشمش طلایی است اما اگر بخواهیم از لحاظ خواص با کشمش طلایی مقایسه کنیم باید بگوییم که کشمش طلایی زمانی که در برابر گاز گوگرد قرار می گیرد میزان آنتی اکسیدانی که در انگور وجود دارد را چند برابر می کند به همین جهت خواص آن بهتر از کشمش آفتابی یا کشمش سایه خشک است. با این توضیحات باید اشاره کنیم که مزه کشمش آفتابی قایل مقایسه با کشمش تیزابی نیست.

خرید کشمش آفتابی ارزان

محلول تیزاب که به انگور می خورد و به کشمش تیزابی یا کشمش طلایی تبدیل می شود مزه ترش مزه به کشمش می دهد که هر کسی از این مزه خوشش نمی آید. ایران به دلیل آفتاب زیادی که دارد و یک کشور چهار فصل است این نوع کشمش را به بسیاری از کشورهای دنیا، از اروپا تا آمریکا صادر می کند. کشمش براساس میزان عمل آوری که دارد دارای قیمتهای متفاوتی است. برای این که خرید کشمش آفتابی ارزان را برای صادرات انجام دهید ما را نیز آزمایش کنید.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
raisinsco84@yahoo.com
09123483002

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید