خرید کشمش سلطانی ارزان ملکان

خرید کشمش سلطانی ارزان ملکان

خرید کشمش سلطانی ارزان

خرید کشمش سلطانی ارزان یکی از انواع محصولات از کشمش خشک شده است و جزو زیرمجموعه خشکبار است که در ملکان تبریز به وفور یافت می شوده و می توانید آنرا با بهترین قیمت خریداری کنید.

خرید کشمش سلطانی ارزان ملکان

خرید کشمش سلطانی ارزان ملکان

کشمش در اصل از انگور خشک شده بدست می آید که سنتی روش تولید کشمش، خشک کردن دانه های انگور در آفتاب و سایه است. در حال حاضر روشهای متفاوتی برای تولید کشمش وجود دارد که به روشهای تیزابی یا انگوری معروف هستند. کشمش در گذشته تنها در افتاب و سایه خشک می شد و افزودنی به آن اضافه نمی شد اما امروزه به این نوع کشمش ها نیز انواع روغن خوراکی نیز اضافه می شود تا رنگ بهتری به خود بگیرد.

یکی از انواع کشمش کشمش سلطانی است که منشا اصلی این نوع کشمش از ترکیه است اما ایران از لحاظ تولید و فروش کشمش از ترکیه گوی سبقت را گرفته است. زمانی که کشمش را با گاز گوگرد به شکل طلایی در می آورند و اضافات آنرا جدا و دو بار شستشو می دهند به کشمش طلایی یا کشمش سلطانی تبدیل می شود.

فروش کشمش سلطانی که ملکان مرکز اصلی آن است از صادرات بالایی برخوردار است. لازم به ذکر برخی از مراکز تولید به کشمش تیزابی نیز که رنگ بسیار روشنی دارد نیز کشمش سلطانی می گویند و با قیمتهای گزافی به فروش می رسانند.

برای خرید کشمش سلطانی ارزان می توانید از ما نیز به عنوان تامین کننده انواع کشمش قیمت بگیرید.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
raisinsco84@yahoo.com
09123483002

 

۵.۰
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید