فروش کشمش گوگردی درجه 1 بناب

فروش کشمش گوگردی درجه 1 بناب

فروش کشمش گوگردی درجه 1 بناب را برای این که بتوانید در صادرات کشمش موفق باشید هیچ زمانی از یاد نبرید. فکر می کنید این یک شعار تبلیغاتی است؟

فروش کشمش گوگردی درجه 1 بناب

فروش کشمش گوگردی درجه 1 بناب

همانطور که اکثر ما میدانیم کشمش ماندد سایر خشکبار مانند گردو یا بادام مصارف داخلی ندارد و بیشتر زمینه صادراتی این محصول زیاد است پس می توانیم فروش خوبی داشته باشیم. این فروش هم باعث سودآوری می شود و از همه مهمتر باعث رشد اقتصاد یک کشور می شود اما این سئوال مطرح است که چه نوع کشمش از حجم صادراتی بالایی برخوردار است؟

چرا کشمش گوگردی درجه 1 بناب؟

در ابتدا بگوییم که ایران در کشمش حرف اول را در دنیا می زند هر چند در بعضی زمانها از برخی کشورها عقب می افتیم اما هنوز حرف اول در کشمش و پسته با ماست. بناب، ملکان، کاشمر، ملایر،خراسان و قزوین از مناطقی هستند که فروش بالایی از کشمش را به خود اختصاص داده اند اما هر کدام از این شهرها به یک نوع کشمش معروف هستند. بناب و ملکان به تولید کشمش طلایی یا گوگردی معروف هستند و سایر شهرها توانایی مقابله با این شهرها را ندارند به همین جهت است که به شما می گوییم برای این که فروش خوبی در کشمش گوگردی داشته باشید بناب بهترین منطقه برای انتخاب کشمش است. کشمش گوگردی در سه کیفیت تولید می شود که برای صادرات و فروش مناسب است کشمش گوگردی درجه 1، درجه 2 و درجه 3. کشمش گوگردی درجه 4 نیز وجود دارد که ضایعات محسوب می شود و برای فروش برای مصرف انسانی مناسب نیست.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
raisinsco84@yahoo.com
09123483002
09214019271

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید