قیمت کشمش طلایی درجه 1

قیمت کشمش طلایی درجه 1 صادراتی ملکان

قیمت کشمش طلایی درجه 1 صادراتی ملکان در بازار را بر چه اساسی تعیین می کنند؟ برای خرید کشمش طلایی صادراتی چه مواردی را باید در نظر گرفت؟

قیمت کشمش طلایی درجه 1 صادراتی ملکان

قیمت کشمش طلایی درجه 1 صادراتی ملکان

انواع کشمش طلایی ملکان

کشمش طلایی یا کشمش انگوری همانطور که از نامش پیداست کشمش با ارزشی است و به نسبت کشمش های دیگر از قیمت گرانتری برخوردار است. این کشمش زمانی که انگور توسط کشاورز یا کارخانه دار به طریق تیزابی خشک می شود در مجاورت دود گوگرد به مدت یک شبانه روز قرار می گیرد تا به رنگ طلایی تبدیل شود. سپس به کارخانه رفته تا براساس نیاز مشتری سورت بندی و بسته بندی گردد.

قیمت کشمش طلایی

کشمش طلایی درجه یک هم چندین نوع دارد. یک نوع کشمش طلایی داریم که رنگ طلایی آن تیره تر است اما هیچ گونه مواد خارجی و شکرک را در آن نمی بینیم و همگی یک اندازه هستند. اما یک نوع دیگر از کشمش انگوری درجه یک وجود دارد که باید دو بار سورت بندی و شسته شود و حتما باید از کشمش تازه باشد تا رنگ کاملا طلایی به خود بگیرد. این کشمش برای صادرات به اروپا و امارات مناسب است و قیمت گرانی هم دارد.

در بسته بندیهای کشمش طلایی درجه یک که در اوزان 5 الی 10 کیلیویی است مشخصات کلی که همان مواد اضافی و چوب و شن و ماسه است یکی است اما رنگ و اندازه آنها با هم متفاوت است. بعضی از کشمش طلایی ها دارای اندازه 5 و برخی دیگر 7 می باشد.

قیمت کشمش طلایی درجه 1 ملکان

کشمش طلایی باکیفیت ترین کشمش ایران و حتی جهان است. ایران به همراه آمریکا تنها کشورهایی هستند که کشمش طلایی صادراتی را تولید می کنند. حجم تولیدی کشمش طلایی در ملکان به اندازه ای است که به قطب اول تولید کشمش طلایی تبدیل شده است.

کشمش طلایی درجه ممتازهر کیلو 50/000 تومان
کشمش طلایی درجه 1هر کیلو 49/000 تومان

با توجه به روز بودن قیمت کشمش در تمامی درجات باید به روز، قیمت گرفته شود. قیمتهای اعلام شده برای خرید حداقل 3 تن است، برای این منظور با ما در تماس باشید تا قیمت روز کشمش طلایی را به شما اعلام کنیم. موردی که باید متذکر شد این است که کشمش به دلیل کیفی بودنش باید حتما دیده شود به همین جهت تصاویر کشمش موجود را از ما بخواهید تا متوجه شوید که چگونه کشمشها را با هم مقایسه کنید.

قیمت صادراتی کشمش طلایی چقدر است؟

همانطور که از نام آن پیداست، قیمت صادراتی به قیمت دلار بستگی دارد. قیمت روز کشمش طلایی که بهترین کشمش طلایی صادراتی است را باید بدانیم و به قیمت دلار در همان روز تقسیم می کنیم تا قیمت کشمش طلایی درب کارخانه مشخص گردد. با اضافه کردن هزینه حمل می توان قیمت نهایی را بدست آورد.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

۵.۰
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید