خرید کشمش پلویی آفتابی بناب

خرید کشمش پلویی آفتابی بناب

کشمش پلویی آفتابی بناب برای تهیه انواع غذا بهتر است یا خرید کشمش پلویی تیزابی؟ جایگاه کشمش پلویی بناب در بازار چگونه است؟

خرید کشمش پلویی آفتابی بناب

خرید کشمش پلویی آفتابی بناب

یکی از کاربردهایی که می توان از کشمش داشت استفاده آن در تهیه انواع غذاهای ایرانی و انواع شیرینی جات است. کیفیت کشمشی که در غذا بکار می رود با کیفیت کشمشی که در شیرینی بکار می رود متفاوت است. در تهیه شیرینی معمولا از کشمش تیزابی درجه 2 و یا درجه 3 استفاده می شود اما در غذا از کشمش آفتابی درجه یک استفاده می شود. در شیرینی کشمش داخل شیرینی قرار می گیرد و از لحاظ ظاهری مشخص نیست اما در غذا درست برعکس آن است.

جایگاه کشمش پلویی بناب در بازار

کشمش بیدانه در منطقه بناب و آذربایجان شرقی از جایگاه ویژه ای برخوردار است و برای بازار های داخلی و خارجی شناخته شده است. کشمش در این منطقه به دو صورت تیزابی و آفتابی تهیه می شود. کشمش تیزابی نیز به دو روش طلایی و تیزابی وجود دارد که کشمش طلایی از قیمت و رنگ و کیفیت بالاتری برخوردار است.

در بناب به دلیل درخواست بالایی که برای کشمش طلایی وجود دارد کشمش آفتابی کمتر تولید می شود اما به دلیل کیفیت انگور این منطقه، کشمش آفتابی آن از قند بالا و مزه بسیار عالی برخوردار است. خرید کشمش آفتابی در حجم بالا شهر خوبی است ولی برای حجم های بالا زیاد مناسب نیست و اغلب کارخانه دارها قادر به تحویل کشمش آفتابی نیستند.

ما می توانیم انواع کشمش پلویی آفتابی در هر حجمی را به شما تحویل دهیم.

راه های ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
raiasinsco84@yahoo.com

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید