قیمت کشمش زرد طلایی ملایر

قیمت کشمش زرد طلایی ملایر

قیمت کشمش زرد طلایی ملایر بهتر است یا کشمش زرد طلایی ملکان؟ کیفیت کشمش طلایی ملایر در مقایسه با کشمش طلایی ملکان چگونه است؟

قیمت کشمش زرد طلایی ملایر

قیمت کشمش زرد طلایی ملایر

کشمش که یک ماده خوراکی مقوی و در عین حال رژیمی است را به رنگها و انواع مختلف دیده ایم. کشمش زرد طلایی یکی از انواع آن است که به دلیل رنگ زیبایی که دارد طرفداران زیادی نیز به سمت خود کشانده است. این کشمش را در دو نقطه از ایران می توان یافت. ملایر و استان آذربایجان شرقی که در این استان مهمترین نشان ملکان و بناب هستند.

زمانی که قصد خرید کشمش طلایی را داریم در ابتدا اولین کار که گرفتن قیمت هست را انجام می دهیم و زمانی که قیمت گرفته شد میبینیم که قیمت کشمش زرد ملایر از کشمش زرد طلایی ملکان ارزانتر است. ارزان بودن هر کالایی، چه خوراکی و چه صنعتی بی دلیل نیست. اختلاف قیمت کشمش طلایی ملایر با ملکان در برخی اوقات تا 2000 هزار تومان است. این اختلاف تنها به دلیل کیفیت کمتر کشمش ملایر است. ملایر به دلیل نوع آب و هوایی که دارد انگور کم کیفیت تری را به نسبت اذربایجان شرقی تولید می کند.

ترکیبات معدنی آب و خاک هر منطقه با هم متفاوت است به همین علت است که طعم و مزه کشمش آذربایجان با ملایر متفاوت است که در قیمت نیز اثر خود را گذاشته است.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

0 پاسخ

پیگیری‌ها

  1. […] به تناژ درخواستی و نوع کشمش توجه داشت. به عنوان مثال کشمش طلایی ملایر از لحاظ کیفیت پایین تر از کشمش طلایی ملکان است در صورتی […]

  2. […] است که هنگام طلایی شدن کیفیت خود را از دست نمی دهند. کشمش طلایی ملایر و یا تاکستان این ویژگی را کمتر دارند اما این به معنی بد […]

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید