کشمش طلایی عمده قیمت

کشمش طلایی عمده قیمت بناب

کشمش طلایی عمده قیمت بناب را برای این که بدانید و خرید کشمش طلایی خود را با قیمت خوب ارزان انجام دهید با کارشناسان و مدیران ما در ارتباط باشید.

کشمش طلایی عمده قیمت

کشمش طلایی عمده قیمت بناب

کشمش طلایی عمده قیمت

بناب که در نزدیکی ملکان از شهرهای آذربایجان شرقی واقع شده از مراکز عمده تولید انواع کشمش طلایی است. کشمش طلایی یک نوع کشمش بیدانه است که در اثر تماس با تیزاب و گوگرد به شکل زرد یا طلایی در می آید. کشمش طلایی از مواد غذایی فراوری شده انگور است که قیمت گرانی نیز دارد. این کشمش هم به صورت عمده و هم به صورت خرده معامله می شود.

بناب مرکز مهمی در تولید کشمش گوگردی یا زرد طلایی است. در این شهر کارخانه های کشمش یا سبزه، مجهز به اتاقهای گوگردخانه هستند. به همین علت اکثر کشاورزان و تولیدکنندگان انگور بیدانه این منطقه را به کشمش طلایی تبدیل می کنند. اینکار سود بیشتری نصیب کشاورزان می کند، به همین جهت علاقه کشاورزان به کشمش زرد طلایی بیشتر است تا کشمش آفتابی و تیزابی خرمایی.

کشمش طلایی عمده قیمت کمتری به نسبت کشمش طلایی در سطح خرده دارد که حدود نصف قیمت است. قیمت کشمش طلایی بناب را براساس عمده یا خرده، نوع و میزان خرید، را می توانید از ما دریافت کرده و خرید خوبی داشته باشید.

در صورتی که به میزان زیر خرید کنید قیمت به صورت زیر می باشد:

کشمش طلایی درجه 1: 22/000 تا 23/500 تومان برای 5 تن تا 18 تن که یک کانتین است.

کشمش طلایی درجه 2: 21/000 تومان

کشمش طلایی درجه 3: 19/000 تومان

راه های ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
09214019271
www.ariainraisins.com

۵.۰
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید