صادرات کشمش طلایی بناب

صادرات کشمش طلایی بناب به آلمان

صادرات کشمش طلایی بناب به آلمان را در صورتی می توان افزایش داد که علاوه بر کیفیت و قیمت برخی مسایل مهم تجارت را در آن رعایت کرد.

صادرات کشمش طلایی بناب

صادرات کشمش طلایی بناب

آلمان از کشورهای اروپایی است که به دلایل فرهنگی و نژادی با بسیاری از کشورها مراوده کاری ندارند. آلمان یک کشور ثروتمند است که به واسطه ارزش پول بالایی که دارند می توانند انواع کشمش را از ایران خریده و مصرف کنند. ارزش بالای پول آنها باعث شده تا بهترین کشمش ایرانی که کشمش طلایی بناب هست را خریداری کنند. کشمش طلایی بناب از کشمش بیدانه است در صورتی که کشمش طلایی کاشمر از انگور دانه دار درست می شود.

صادرات کشمش طلایی بناب

کشمش طلایی درجه یک بناب از لحاظ اندازه و میزان رطوبت و همچنین کیفیت انگور خشک شده و مواد خارجی موجود در آن جزو بهترینهای ایران محسوب می شود که آلمان با کمترین پرداخت می تواند خرید کند. یکی از مواردی که برای تجار آلمانی مهم است صداقت در کار است. این افراد در صورتی که با آنها با صداقت رفتار نشود عکس العمل شدیدی را از خود نشان می دهند.

برخی از تجار ایرانی متاسفانه این کار را انجام داده و باعث شده تا صادرات کشمش طلایی بناب رو به کاهش رود. در صورت تماس با ما می توانیم این اعتماد را برگردانیم.

راه های ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
09214019271
raiasinsco84@yahoo.com

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید