فروش کشمش آفتابی صادراتی

فروش کشمش آفتابی صادراتی ملکان

فروش کشمش آفتابی صادراتی برای چه کشورهایی مناسب است؟ آیا ملکان توانایی تولید کشمش آفتابی را برای جوابگویی نیاز بازارهای جهانی را دارد ؟

فروش کشمش آفتابی صادراتی

فروش کشمش آفتابی صادراتی ملکان

ملکان و بناب از شهرهایی هستند که در شمال غربی ایران واقع شده اند و جزه مناطق سردسیر هستند. با توجه به سردسیر بودن این دو منطقه انگور و کشمش از تولیدات اصلی کشاورزی در این مناطق محسوب می شوند. جنس خاک در مواد معدنی موجود در آب این مناطق طوری است که انگور بسیار خوش طعمی را می توان برداشت کرد. یک تفاوتی در ملکان در تولید کشمش با سایر مناطق ایران وجود دارد و آن این است که در ملکان تنها کشمش طلایی و کشمش تیزابی را به اندازه فراون می توان پیدا کرد اما کشمش آفتابی به دلیل سردسیر بودن این شهر به اندازه ای نیست که بتواند جوابگوی نیازهای صادراتی باشد. کشمش آفتابی در ملکان و بناب تولید می شود اما در حد پاسخگویی یک دهم نیاز جهانی کشمش.

کشمش آفتابی برای این که تولید شود باید در آفتاب قرار بگیرد به همین جهت کشمش آفتابی غالبا در ایران کمتر از سایر انواع کشمش وجود دارد. ایران کشور 4 فصلی است اما مناطق کشمش خیز ایران معمولا مناطق سردسیری هستند که آفتاب کمتری دارند. باید بگوییم که فروش کشمش آفتابی صادراتی را معمولا کشورهای تازه استقلال یافته خرید می کنند البته کشمش آفتابی به لحاظ این که برای پلو نیز استفاده می شود کشورهایی نظیر عراق، ارمنستان، عمان، بحرین نیز این نوع کشمش را به مقدار بیشتری خرید میکنند. برای فروش کشمش آفتابی خود ما می توانیم شما را در این راه یاری کنیم.

راه های ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
09214019271
raiasinsco84@yahoo.com

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید