قیمت کشمش تیزابی

قیمت کشمش تیزابی درجه یک تاکستان

قیمت کشمش تیزابی درجه یک تاکستان در بازار چقدر است؟ کیفیت کشمش تیزابی تاکستان در مقایسه با کشمش تیزابی ملایر و کشمش تیزابی ملکان چگونه است؟ برای دانستن قیمت روز و جدید کشمش تیزابی از چه لیست استفاده کنیم؟

کشمش به دلیل فوایدی که دارد به روشهای گوناگون مورد مصرف قرار می گیرد. برخی به طور مستقیم با چای یا قهوه مصرف می کنند و برخی دیگر درون کیک بکار می برند و از این طریق به خورد افراد می دهند. کشمش تیزابی از انواع مختلف فراوردهای انگور است که کشمش تیزابی یکی از آنهاست.

کشمش تیزابی

کشمش تیزابی

قیمت کشمش تیزابی تاکستان

تاکستان قزوین در کشت تاک انگور و کشمش معروف هستند و درصد زیادی از کشمش ایران را تامین می کنند. قیمت کشمش تاکستان نیز بر اساس قیمت بازار تعیین می گردد. گاهی این قیمت با نوساناتی روبرو می شود که تاثیر آن به تاکستان یا ملایر ارتباط ندارد بلکه به میزان تولید انگور و کشمش در آن سال ارتباط پیدا می کند.

تفاوت کشمش تیزابی تاکستان با ملایر و ملکان

تمامی کیفیت کشمش به دو چیز بستگی دارد، یکی اندازه دانه های انگور و جنس انگور و دیگری نحوه خشک کردن آن است. تاکستان بیشتر در کشمش سایه خشک و آفتابی شهرت بیشتری دارد در صورتی که ملکان، در کشمش طلایی و ملایر در تولید کشمش تیزابی. هر کدام از این سه شهر، مراکز اصلی تولید کشمش هستند که توانایی پاسخگویی به نیازهای جهانی و داخلی کشمش را دارند اما به دلیل نبود سندیکاهای اختصاصی برای کشمش به صورت ناهماهنگ کارها صورت می گیرد. این ناهماهنگی ها باعث شده تا خارجی ها و دلالان داخلی سوء استفاده کرده و از اختلاف قیمت کشمش نهایت بهره را ببرند. تاکستان تنها شهر انگوری است که 90 تا 95 درصد باغات آن به انگور و کشمش اختصاص یافته است.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

۵.۰
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
0 پاسخ

پیگیری‌ها

  1. […] اطلاعات بیشتر از قیمت کشمش صادراتی به روسیه در زمانهای مختلف با ما در ارتباط […]

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید