قیمت کشمش طلایی درجه 1

قیمت کشمش طلایی درجه 1 در ایران

قیمت کشمش طلایی درجه 1 در ایران به دلیل نوساناتی که وجود دارد ثابت نیست و برای همین برای اطلاع از قیمت روز کشمش طلایی باید به روز قیمت گرفت.

قیمت کشمش طلایی درجه 1

قیمت کشمش طلایی درجه 1 در ایران

کشمش طلایی ایران، بهترین کشمش طلایی دنیا به حساب می رود که در سه نوع کیفیت تولید و به فروش می رسد. بهترین کشمش طلایی در ایران برای شهر ملکان و بناب است که در استان آذربایجان شرقی قرار دارند. علت این امر جنس خاک سفید ملکان و نوع آب و هوای آن است.
کشمش طلایی درجه یک بهترین کیفیت را داراست که رنگ کاملا زرد و طلایی دارد بطوریکه به کشمش سطانی نیز نامیده می شود.

قیمت روز کشمش طلایی درجه یک

  • کشمش که در اثر برخورد با دود گوگرد به رنگ طلایی در آمد کشمش طلایی نامیده می شود. کشمش طلایی به دلیل قیمت بالایی که دارد از لحاظ مقدار تولید از کشمش تیزابی کمتر است و معمولا بر اساس نیاز و درخواست مشتری عمل آوری می شود.
    کشمش تیزابی که در مجاورت دود گوگرد قرار می گیرد هر چه زمان این مجاورت طولانی تر باشد رنگ طلایی بیشتر می شود و چون تولید کشمش طلایی نیاز به مواد اولیه داشته و زمان بیشتری را برای تبدیل شدن به کشمش نیاز دارد به همین جهت قیمت آن همیشه بالاست.
    با توجه به این که قیمت کشمش طلایی به قیمت مواد ثانویه بستگی دارد، برای خرید آن باید به قیمت روز کشمش طلایی درجه یک و سایر انواع کشمش طلایی معامله شود. قیمت کشمش طلایی براساس منطقه تولیدشده نیز متفاوت است. به عبارتی تفاوت قیمت کشمش طلایی درجه 1 ملایر با قیمت کشمش طلایی درجه 1 ملکان بسیار فاحش است.
  • کشمش طلایی سوپر: 23/000 تومان
  • کشمش طلایی درجه 1: 22/500 تومان
  • کشمش طلایی درجه 2: 20/000 تومان
  • کشمش طلایی درجه 3: 19/000 تومان

راه های ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
09214019271
amir_rasouli200814@yahoo.com

۵.۰
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید