قیمت انواع کشمش صادراتی ملایر

قیمت انواع کشمش صادراتی ملایر

قیمت کشمش ملایر درجه یک صادراتی چقدر است؟ تفاوت قیمت بین کشمش فله ای و بسته بندی چقدر است؟ قیمت کشمش صادراتی با فروش داخلی چقدر تفاوت دارد؟ کشمش ملایر در چه بسته بندی هایی ارسال می گردد؟

قیمت انواع کشمش صادراتی

ملایر شهری است کشمش خیز که انواع انگور و کشمش در باغات آن کشت می گردد. کشمش که یک کالای صادراتی محسوب می شود بیش از 70 درصد از تولیدات را به خود اختصاص داده است. برای این که میزان صادرات کشمش را افزایش دهیم باید قیمت خود را با قیمت های جهانی یکسان کنیم که در این مورد بسیار ضعیف عمل کرده که عمده دلیل آن کشت و تولید سنتی کشمش است که قیمت تمام شده کشمش را بالا برده است.

کشمش تیزابی درجه 1

کشمش تیزابی درجه 1

  • کشمش طلایی درجه 1: 28/000 تومان
  • کشمش تیزابی درجه 1: 26/500 تومان
  • کشمش آفتابی درجه 1: 28/500 تومان

ملایر که کشمش زیادی را تولید می کند بیشتر در کشمش تیزابی و آفتابی معروف است و قیمت آن به نسبت کیفیتی که دارد مناسب است. برای اطلاع از قیمت انواع کشمش صادراتی ملایر باید به تناژ درخواستی و نوع کشمش توجه داشت. به عنوان مثال کشمش طلایی ملایر از لحاظ کیفیت پایین تر از کشمش طلایی ملکان است در صورتی که در کشمش تیزابی برعکس است.

فروش کشمش درجه یک

خرید کشمش طلایی ملایر

برای خرید کشمش طلایی ملایر باید ابتدا این شهر که یک شهر کشاورزی است را بشناسیم. اگر شما منطقه ای که می خواهید از آن خرید کنید را نشناسید حتما ضرر خواهید کرد. این شناخت شامل تولید کنندگان بزرگ این منطقه است. تفکیک تولیدکنندگان خوب و بد. یعنی تفحص کنید که کدامیک با انصاف تر است و کشمش نشان داده شده آن با کشمش ارسالی یکسان است. بسیاری از فروشندگان آن چیزی که نشارن می دهند را ارسال نمی کنند و یا کشمش بد نیز قاطی می کنند. این را در تجارت بدانید که حتما در یک مکان اقتصادی افراد خوب و بد وجود دارد. نمی توان گفت همه مردم ملایر خوبند، پس بدون تحقیق و در اولین دیدار خرید خود را انجام دهیم. این مورد در مورد همه شهرهای ایران صدق دارد.

قیمت کشمش

قیمت کشمش

باید از این امر مطمئن شوید که کار فروشنده سالم است. بهترین روش برای شناخت تولیدکننده خوب، مردم آن شهر هستند. اگر با مردم دوست شوید به راحتی می توانید اطلاعات نسبتا درستی را دریافت کنید.

بهترین کشمش ایران

بهترین کشمش دنیا متعلق به ایران است. با توجه به کیفیت برتر کشمش ایرانی است که ایران را به دومین صادرکننده بزرگ دنیا تبدیل کرده است. بهترین کشمش ایران به چند شهر تعلق دارد که در زیر نام می بریم. منظور از بهترین کشمش همان مزه کشمش است. شکل ظاهری قابلیت انعطاف دارد و می توان با دستگاه های مختلف شکل آن را به بهترین شکل تبدیل کرد اما مزه طبیعی را نمی توان تغییر دارد به همین جهت است که بهترین کشمش دنیا به ایران و شهرهای زیر تعلق دارد چون ایران بهترین خاک و آب را برای کشت انگور و تولید کشمش دارد.

  • کشمش طلایی بناب و ملکان
  • کشمش تیزابی ملایر
  • کشمش آفتابی تاکستان

بسته بندی کشمش صادراتی

افرادی که در بازار کشمش فعال هستن یا صادرکننده هستند و یا با کارخانجات بزرگ در ارتباط هستند. ملایر به دلیل مرکز مهم کشمش ایران نیز از این امر مستثنی نیست به همین جهت فروش کشمش ملایر به صورت بسته بندی است. بسته بندی های کشمش ملایر به صورت باکس های 10 و 5 کیلویی در حالت عمومی است اما در بسته های 4 کیلویی نیز وجود دارد.

راه های ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی

09123483002

09214019271

021-66887973

amir_rasouli200814@yahoo.com

۵.۰
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید