قیمت جدید کشمش انگوری

قیمت جدید کشمش انگوری تیزابی صادراتی

قیمت جدید کشمش انگوری صادراتی در بازار سال 1396 چقدر است و چگونه می توان کشمش انگوری تیزابی ارزان قیمت را در بازار ایران تهیه کرد؟

کشمش انگوری دارای رنگ زرد است و با نام کشمش طلایی نیز در بازار شناخته می شود. این کشمش از روش تیزابی خشک شده و سپس در مجاورت دود گوگرد در گرم خانه هایی که مخصوص این کار است قرار گرفته تا به رنگ طلایی در بیاید. تولید کشمش انگوری با تولید کشمش تیزابی این تفاوت را دارد، زمانی که کشمش تیزابی می شود بلافاصله به فاصله زمانی یک الی دو ساعت بعد از تیزاب خوردن باید در گرم خانه قرار بگیرد تا به شکل کشمش انگوری در بیاید اما کشمش تیزابی بعد از مرحله تیزاب خوردن به قسمت سورت بندی و شستشو هدایت می گردد.

کشمش انگوری از کشمش های صادراتی مهم ایران بحساب می آید چون چند کشور هستند که این کشمش را تولید می کنند. کشمش انگوری در سال 96 با نوسانات بسیار زیادی روبرو بوده به طوریکه قیمت کشمش انگوری به صورت روزانه تعیین می گردد. از طرفی نوسانات ارز دلار نیز زیاد است که این مسئله مزید بر علت شده است. با توجه به تغییرات متعددی که در نرخ دلار وجود دارد باید نرخ فروش کشمش را به روز تهیه کرد.

راه های ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
09214019271
raiasinsco84@yahoo.com

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید