بهترین کشمش ایران

بهترین کشمش ایران برای صادرات به دبی

بهترین کشمش ایران برای صادرات به دبی چه نوع کشمشی است؟ قیمت بهترین کشمش ایران برای صادرات به امارات متحده عربی چقدر است و از کجا می توان تهیه کرد؟

بهترین کشمش ایران

بهترین کشمش ایران برای صادرات به دبی

کشمش ایرانی که در بازارهای خارجی بیشتر از داخل می توان یافت چون کشمش ایران شهرت جهانی و کیفیت بسیار خوبی دارد. امارات متحده عربی که دبی مرکز تجاری آن است از واردکنندگان انواع کشمش ایران است. از بهترین کشمش ایرانی که به دبی صادر می شود کشمش طلایی درجه 1 است. کشمش طلایی درجه 1 دارای رنگ زرد بوده و در جهان ایران تولیدکننده عمده آن و مابقی کشورها که انگشت شمار هستند مابقی نیاز جهانی را تولید می کنند.

کشمش طلایی به دلیل نحوه تولید آن، از دیر باز در ایران، خصوصا بناب و ملکان تولید می شده و هنوز هم ادامه دارد. کشمش طلایی درجه 1 هم از اندازه های یکسان و بزرگی برخوردار است و هم رنگ زرد یکدستی دارند. قیمت کشمش طلایی درجه 1 در مقابل سایر انواع کشمش بسیار گرانتر است اما به دلیل ارزش پایین پول ایران برای کشورهایی نظیر کشورهای اروپایی، امریکایی و امارات بسیار ارزان تمام می شود. تفاوت قیمت کشمش طلایی با کشمش تیزابی و تیزابی بین 4 تا 5 هزار تومان است یا به عبارتی تقریبا دو برابر قیمت آنهاست.

راه های ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
09214019271
raiasinsco84@yahoo.com

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید