صادرات کشمش به اوکراین

صادرات کشمش به اوکراین و روسیه

صادرات کشمش به اوکراین و روسیه برای کشمش ایران همیشه از میزان بالایی برخوردار بوده است اما به شما می گوییم چه نوع کشمش بیشترین صادرات را دارد و چگونه می توان به شرق اروپا صادر کرد.

صادرات کشمش

صادرات کشمش

صادرات کشمش به روسیه

کشمش از جمله محصولاتی است که بخش قابل توجهی از صادرات ایران را به خود اختصاص می دهد و یک کالای ارز آور به کشور است. از مشکلاتی که باعث عقب افتادگی ما از کشورهایی نظیر آمریکا در صادرات کشمش شده، عقب ماندن از تکنولوژی روز دنیاست در صنعت کشمش است. افرادی که در زمینه کشمش فعال هستند غالبا افرادی هستند که از علم روز مطلع نیستند و کماکان اعتقاد به تولید سنتی دارند. همین عامل باعث شده تا قیمت ما بالاتر از سایر کشورها قرار بگیرد.روسیه و اکراین که کشورهای کاملا دولتی دارند به دلیل ارتباط نزدیکی که با ایران دارند اغلب کشمش خود را از ایران وارد می کنند اما اگر قیمت انواع کشمش بیش از اندازه بالا رود طبیعتا آنها نیز خرید خود را کاهش خواهند داد.

صادرات کشمش به اوکراین

کشور اوکراین نیز مانند روسیه است با این تفاوت که در مقایسه با کشورهای تازه استقلال یافته از حجم مبادلات اقتصادی بالایی برخوردار است. از انواع کشمشی که به اوکراین و روسیه صادر می شود کشمش طلایی درجه 2 و کشمش تیزابی درجه 2 و 3 می باشد. البته کشمش درجه 1 نیز به این کشورها صادر می شود اما درصد صادرات این نومنه ها بیشتر از درجه 1 می باشد.

راه های ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
09214019271
raiasinsco84@yahoo.com

۵.۰
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید