فروش کشمش تیزابی

فروش کشمش تیزابی صادراتی درجه 1 ملایر

فروش کشمش تیزابی صادراتی درجه 1 را می توانیم از مرکز تولید کشمش تیزابی که شهرستان ملایر است با بهترین قیمت و تناژهایی که برای صادرات مورد نیاز است خرید کرد. بهترین روش خرید ارزان، ارتباط با کارخانه های مهم است که توانایی تامین کشمش تیزابی را دارند است.

کشمش تیزابی ملایر

کشمش تیزابی که از قدیمی ترین انواع کشمش در ایران است همیشه تناژهای بالایی از تولیدات کشمش را به خود اختصاص می دهد. این نوع کشمش به دلیل حجم بالای تولید، در مقایسه با سایر کشمشها مانند کشمش آفتابی یا کشمش سایه خشک از قیمت ارزانتری برخوردار است. البته در برخی موارد مانند سال 1396، کشمش آفتابی ارزانتر از کشمش تیزابی بوده است که دلیل آن انگور و کشمش کم در سال 96 و تولید کم کشمش تیزابی می باشد.

کشمش تیزابی ملایر

فروش کشمش تیزابی درجه یک

کشمش تیزابی درجه یک بهترین کشمش تیزابی است که برای صادرات مناسب است. کشمش تیزابی در بسته بندیهای 10 کیلویی و 5 کیلویی به کشورهای همسایه و اروپایی صادر می گردد. کشمش تیزابی درجه 1 ملایر که خواستگاه اصلی تولید کشمش تیزابی در ایران است، بیشترین مصرف آن مقاصد صادراتی است و به بسیاری از کشورها صادر می گردد. برای اطلاع از قیمت کشمش تیزابی با ما ارتباط بگیرید. دلیل این امر این است که قیمت کشمش تیزابی صادراتی با 100 تومان اختلاف در هر کیلو دچار تغییرات زیادی می شود. صادرات کشمش تیزابی همواره از حجم زیادی برخوردار بوده، به همین جهت برای توافق در قیمت فروش کشمش تیزابی باید به صورت رو در رو مذاکره کرد. با یک جدول نم توان از قیمت روز کشمش مطلع شد.

انواع کشمش تیزابی

کشمش تیزاب خورده نیز انواع گوناگونی دارد. کشمش هسته دار و بدون هسته به روش تیزابی خشک می شود چون ساده ترین و سریعترین روش خشک کردن انگور است به همین جهت کشمش تیزابی به نسبت کشمش آفتابی زیادتر است. کشمش تیزابی دو دسته است:

  1. کشمش تیزابی خرمایی که به آن کشمش سلطانی نیز می گویند.
  2. کشمش تیزابی طلایی که رنگ زرد دارد و دارای سولفور گوگرد است.

راه های ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
09214019271
amir_rasouli200814@yahoo.com

۵.۰
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید