فروش کشمش طلایی عمده

فروش کشمش طلایی عمده تاکستان درجه 1 صادراتی

فروش کشمش طلایی عمده تاکستان درجه 1 صادراتی با بهترین قیمت در فصولی از سال که خرید کشمش بیشتر انجام می گیرد در حال انجام است.

همانطور که از نام تاکستان مشخص است، مرکز انگور ایران است اما از لحاظ کشمش شهرهایی مانند بناب، ملکان و ملایر نیز جزو رقیبان کشمش طلایی بحساب می آیند. از نظر کیفیت، بهترین کشمش طلایی درجه 1 به ملکان و بناب اختصاص دارد. دلیل این است که گوشت دانه های انگور در این منطقه بیشتر است. این انگور زمانی که در مجاورت دود گوگرد قرار می گیرد کمتر با کاهش وزن روبروست.

کشمش طلایی که مختص کشور ایران است همواره از تقاضای زیاد برای صادرات برخوردار است. این کشمش در اثر قرار گرفتن انگور در مجاورت دود گوگرد به رنگ زرد تبدیل می شود. این کار نیاز به کارخانه های مکمل در کنار کارخانه سورتینگ دارد که تنها در ایران و کمی در ترکیه موجود است.

شرایط فروش کشمش طلایی عمده

شرایط فروش برای کسانی که خرید عمده دارند بدین صورت است که بعد از پسند جنس از هر لحاظ، ثبت سفارش کرده و سپس با عقد قرارداد نیمی از مبلغ را واریز و مابقی مبلغ را در حین تحویل تسویه می کنند. علت فروش نقدی این است که اگر می خواهید به صادرات فکر کنید باید با قیمت پایین کشمش طلایی را تهیه کنید.

golden raisin

golden raisin

فروش کشمش طلایی عمده برای کسانی که برای خرید داخلی یا صادرات کشمش طلایی فعال هستند با پایین ترین قیمت بازار انجام می پذیرد. در صورت تمایل می توانید با راههای ارتباط زیر با ما تماس بگیرید.

راه های ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
09214019271
02166887973
amir_rasouli200814@yahoo.com
www.arianraisins.ir

۵.۰
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید