خرید و فروش کشمش آفتابی

خرید و فروش کشمش آفتابی تاکستان

خرید و فروش کشمش آفتابی تاکستان که بهترین کشمش بیدانه ایران به این منطقه تعلق دارد با قیمت ارزان و صادراتی انجام می پذیرد.

کشمش را همه ما از بچگی با آن آشنا هستیم و می شناسیم. در گذشته پدر و مادرها هنگامی که به مدرسه می رفتیم داخل جیب ما به عنوان تنقلات مدرسه قرار می دادند. با این تغذیه ها بود که بچه های قدیمی دارای استخوان بندی بسیار محکمی بودند.

خرید و فروش کشمش آفتابی

کشمش به صور مختلف درست می شود. یکی از این روشها، روش آفتابی است. در این روش انگور بیدانه را چیده و با خوشه انگور در کرتهای تاکستان، رو به آفتاب پهن می کردند تا رطوبت آن گرفته شود. بعد با دست چوب و خرابیهای آنها را جدا می کردند.

امروزه روش خشک کردن تفاوتی نکرده اما روش سورت بندی و جداسازی فرق کرده است و با دستگاه های اتوماتیک انجام می گردد. در گذشته به چوب و غیره توجه چندانی نمی شد و اغلب به صورت فله ای خرید و فروش میشد اما امروزه مشتری تنها به صورت تمیزشده خرید می کند.

انواع بسته بندی کشمش

خرید و فروش کشمش آفتابی تاکستان بیشترین حجم معاملات کشمش آفتابی در این منطقه را به خود اختصاص داده است. تاکستان شهری است نزدیکی قزوین که باغات عظیم انگور را داراست. از طرفی به دلیل آفتاب بسیار خوبی که در تابستان دارد کشمش آفتابی در این منطقه با کیفیت بالا تولید می گردد.

بسته بندی کشمش در چندین وزن انجام می پذیرد. بسته های 10 کیلویی، 5 کیلویی و بسته بندیهای 100 تا 500 گرمی. این تقسیم بندی براساس نیازی است که مشتری دارد انجام می گیرد. شهرهایی مانند تاکستان به سمت همدان مانند ملایر، آفتاب به صورت مستقیم می تابد، همین باعث شده تا کیفیت کشمش آفتابی در این مناطق از درجه کیفی بالایی برخوردار باشد.

قیمت کشمش آفتابی تاکستان

در بین انواع کشمش تاکستان، کشمش آفتابی با این که کمتر تولید می گردد اما قیمت ارزانتری نسبت به قیمت کشمش تیزابی دارد. دلیل این امر هزینه کمتر تولید کشمش آفتابی است. در تولید کشمش آفتابی از همان محل باغ برای تولید استفاده می گردد اما برای تولید کشمش تیزابی باید از محل سرپوشیده که هزینه بر است استفاده می گردد.

قیمت کشمش آفتابی

قیمت کشمش آفتابی

از طرف دیگر کشمش تیزابی به دلیل ماده شیمیایی که به آن می خورد، ضایعات بیشتری دارد که همین باعث قیمت گرانتر کشمش تیزابی در مقابل کشمش آفتابی است.

مهمترین مورد در خرید و فروش کشمش آفتابی، درجه بندی آن است. براساس همین درجه و کیفیت کشمش است که قیمت کشمش آفتابی تعیین می گردد.

راه های ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
amir_rasouli200814@yahoo.com
www.arianraisins.ir

۵.۰
0 پاسخ

پیگیری‌ها

  1. […] افزایش یابد. با این که روی سطح کشمش گوگرد دارد و نسبت به کشمش آفتابی شیرینی کمتری دارد اما متقاضیان آن نسبت به کشمش آفتابی […]

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید