قیمت کشمش golden

قیمت کشمش golden ملکان درجه یک

قیمت کشمش golden ملکان درجه یک در بازار چقدر است؟ آیا کشمش طلایی ملکان بهتر است یا ملایر و تاکستان؟ برای خرید بهترین روش چیست تا سرمان کلاه نرود؟

کشمش یک کالای صادراتی در ایران است. این محصول آنقدر که صادرات دارد، مصرف داخلی ندارد. کشمش را در ایران تنها برای عرق درست کردن می شناسند در حالیکه مزایایی که کشمش دارد آنقدر است که می تواند برطرف کننده بسیاری از امراض باشد.

کشمش انگوری

golden-raisins

قیمت کشمش golden

کشمش golden یعنی کشمش طلایی. کشمش زرد را با کشمش انگوری و کشمش زرد هم می شناسیم. قیمت کشمش golden به همراه کشمش سبز قلمی جزو گرانترین کشمشها هستند. گرانی به دلیل فرایند تولیدی این محصولات است. هر چه قدر کشمش طلایی زردتر بوده و خرابی و چوب نداشته باشد باکیفیت تر است. یکی از دلایلی که صادرات کشمش طلایی بیشتر از سایر کشمشها است، رنگ آن است. رنگ زرد جذابت خاصی در جذب خریدارهای خارجی دارد.

  • کشمش طلایی یا golden درجه سوپر: 49/500 تومان
  • کشمش طلایی یا golden درجه 1: 49/000 تومان
قیمت کشمش طلایی

قیمت کشمش طلایی

کشمش ملکان بهتر است یا ملایر و تاکستان

در کشاورزی و زراعت هر منطقه به واسطه جنس آب و خاک آن منطقه متفاوت است. منطقه ملکان و بناب تبریز بورس تولید انواع کشمش انگوری است. جنس انگور بیدانه این مناطق طوری است که هنگام طلایی شدن کیفیت خود را از دست نمی دهند. کشمش طلایی ملایر و یا تاکستان این ویژگی را کمتر دارند اما این به معنی بد بودن کشمش طلایی این مناطق نیست.

در هنگام خرید کشمش طلایی حتما مراقب باشید که شرکتی که از آن می خرید، شرکت معتبری باشد. جدا از این مورد هنگام مشاهده نمونه مراقب باشید که کل جنس براساس همان نمونه ای باشد که تایید کرده اید. این کار را باید هنگان بسته بندی انجام دهید. یک کارشناسی که از کشمش سر در بیاورد می تواند این کار را انجام دهد. این تنها در خرید اول یا دوم مهم است. در مراحل بعدی که اعتماد کردید دیگر نیازی به این کارها نیست.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
09214019271
02166887973
amir_rasouli200814@yahoo.com
www.arianraisins.com

۵.۰
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید